Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :D na ten moment w posiadaniu a4b7 2.0 TDI

Cześć wszystkim!

Po 11 latach jeżdżenia BMW (e36/e46/e90 wszystkie R6), dość spontanicznie pojawiło się S3 8V sedan, obecnie jestem na stage2 (401km/550nm). Na chwilę obecną zmiany marki absolutnie nie żałuję.

Zastanawiałem się nad F30 340i vs S3 8V finalnie padło na Audi, bez wahania można powiedzieć, że jeżeli chodzi o jakość wykończenia, jakość użytych materiałów etc to Audi bije na głowę BMW. Przynajmniej zestawiając ze sobą 340i i S3 8V.

Pozdrawiam! :)

,,,

Audi a4 cabrio 1.8 t bfb na Automatic z 2007 roku. Przed cabrio było a4 b6 z 2004 roku zrobionej na s4

IMG_20201226_214920.jpg

IMG_20200728_194102.jpg

Edytowane przez MateuszLak

,,,

Mam na imię Krzysiek, jestem z okolic Żar (Lubuskie), jeżdżę A4 B6 1.9 Tdi AWX.
Witam wszystkich:]

,,,

Siema, jestem z Małopolski okolice Nowego Sącza. W moim posiadaniu s4 b8 od około pół roku, jest to przedlift, liczę na pomoc w kilku kwestiach ale i ja sam będę starał się pomóc jeśli tylko będę miał wiedzę na dany temat gdyż to audi nie jest moim pierwszym.

,,,

Witam prosilbym bym o porade mianowicie chciałbym zmienic koncowke wydechu na basowy sportowy tak zeby nie darl mordy za bardzo polecicie coś ? ;) autko to A4B6 2.0 131km 2001r.