Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uchwyt na napoje


S1 Hołek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem pewien problem ponieważ jeden z uchwytów na napoje się nie otwierał a drugi z lekką pomocą :) postanowiłem to naprawić najpierw przeszukałem forum ale fotek nie znalazłem coś poczytałem no i zabrałem sie do rozbiórki z aparatem w ręce :) mam nadzieje że jeżeli ktoś będzie w przyszłości miał jakiś problem mój post mu pomoże :) no to jedziemy...

Z tyłu gdzie mamy popielniczkę i dojście do wtyczki do kompa:

6d862abfd8eb60a9med.jpg

wyciągamy ją i odkręcamy dwie nakrętki (klucz 13)

7e284d9183ffd654med.jpg

a więc mamy odkręcone 2 nakrętki a jest jeszcze jedna w ty rozmiarze "ukryta" pod podłokietnikiem który odchylamy a nakrętka znajduje się pod

ef464f3dec4ac51fmed.jpg

dokładnie tu

c8a82fc0a63b6824med.jpg

następnie musimy ściągnąć plastiki z hamulca ręcznego po uprzednim odbezpieczeniu od dołu z raczki takiego plasticzku

f2fe2ccf24892c35med.jpg

no i pozostały nam jeszcze 2 śrubki z przodu panelu po lewej i prawej stronie

481ea466d44c5240med.jpg

pociągamy cały tunel lekko do tyłu

030d93ed5fe78b05med.jpg

i odchylamy (nie musimy odpinać kostki do kompa - przynajmniej ja nie musiałem), i odkręcamy uchwyt

d3715783ebc7f7f8med.jpg

który wygląda tak

338f8fe37c6456f1med.jpg

56ca493ea3a18172med.jpg

6849677a62bd845amed.jpg

w moim przypadku jeden był przeskoczony o parę ząbków a drugi wyskoczył z prowadnic no i to by było na tyle... :>

Mam nadzieje że chociaż troszkę pomogłem lub pomogę wam tym postem a może kiedyś zakwalifikuje się do FAQ... :tongue4:

Pozdrawiam Hołek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam ten sam problem, oparłem się o ten uchwyt ja montowałem sobie CB i go wcisnąłem do środka, ale nie miałem pojęcia jak to wyjąć. Myślałem, że da się to zrobić bez wyjmowania "mostu", męczyłem się ze 2 godziny i odpuściłem.

Dzieki za zdjęcia, będzie teraz dużo łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis :good:

tez mnie to czeka...

trza to chyba do działu "zrób to sam" wrzucić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja również wielkie dzięki :good: u mnie ten uchwyt się zapadł z jednej strony a drugi jest cały czas otwarty i nie wygląda to za estetycznie... a więc jutro kolejne rezanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal za opis :hi: od kupna auta dzialal tylko jeden uchwyt. niebawem to rozkrece zeby oblookac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie porobilem fotek bo mi tel padl, :wallbash: a kurcze by sie przydaly bo ja musialem naprawic obydwie sprezynki co naciagaja uchwyty,a przy tym rozebralem uchwyt w drobny mak... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze to troche glupie pytanie ale gdzie ten uchwyt na napoje jest?

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Między siedzeniami obok hamulca ręcznego

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, można można odświeżyć zdjęcia ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________A mam pytanie. Czy po "kliknięciu" w nie powinny się otworzyć tz same pod wpływem działania sprężyny czy ręcznie się otwierają ? bo u mnie ciężko chodzą i chyba coś będę miał przestawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchwyty po naciśnięciu na nie same powinny się otworzyć (sprężyna się rozkręca i uchwyt otwiera się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wie ktoś jak to rozkręcić ? tz wyjąć wyjąłem ale teraz nie wiem jak ten cały uchwyt rozkminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...