Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja lamp czy zamiennik


Majk009

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
mam pourywane górne zaczepy lamp i zastanawiam się nad kupieniem zestawu naprawczego lub całkowitą wymianą lamp. 
W jednej lampie raczej coś jeszcze pękło, ponieważ w środku lata kawałek plastiku. 

Miałem w planie wrzucić H1 mini lub coś podobnego :)  i dlatego rozglądam się za resztą setu pod samopoziom i spryski - soczewki H1 mini już tego wymagają czy się mylę? 

Co byście polecili? 
Naprawa ori lamp czy wymiana na Depo i upgrade w przyszłości (Depo czy ori w zaleznosci co bedzie na samochodzie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Powtórzę się... sprawne używki, nowe odbłyśniki, soczewka i przeróbka na bihalogen.

Godzinę temu, Majk009 napisał:

Miałem w planie wrzucić H1 mini lub coś podobnego :)  i dlatego rozglądam się za resztą setu pod samopoziom i spryski - soczewki H1 mini już tego wymagają czy się mylę? 

Odpuść sobie kombinację z hidami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, george napisał:

 Powtórzę się... sprawne używki, nowe odbłyśniki, soczewka i przeróbka na bihalogen.

Odpuść sobie kombinację z hidami.

Każde h1 to HID? Nie miałem o tym pojęcia, w jakieś ledy nie mam zamiaru się bawić chce jedynie poprawić światła bo mam wrażenie, że prawie nic mi lampy nie świecą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mini H1 wrzucasz żarówkę H1 i masz bi-halo... i świeci to lepiej niż seria. Trzeba tylko sobie zrobić przejściówkę na oprawkę H1.

Depo jest na miękkim kleju, więc można w przyszłości rozkleić, chociaż i tak niby miękkiego kleju nie idzie to łatwo w B6... na pewno nie tak jak w B7 czy B8...

W B6 jest o tyle ujowo, że żeby zrobić coś konkretnego, trzeba rozklejać lampę... a każdy wie jaki to dupny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2021 o 13:39, kamil-vag napisał:

W mini H1 wrzucasz żarówkę H1 i masz bi-halo... i świeci to lepiej niż seria. Trzeba tylko sobie zrobić przejściówkę na oprawkę H1.

Depo jest na miękkim kleju, więc można w przyszłości rozkleić, chociaż i tak niby miękkiego kleju nie idzie to łatwo w B6... na pewno nie tak jak w B7 czy B8...

W B6 jest o tyle ujowo, że żeby zrobić coś konkretnego, trzeba rozklejać lampę... a każdy wie jaki to dupny temat...

Depo może być dobrą podstawą pod "mody" lamp? chyba, że znajdę jakiś xenon w miarę dobrej cenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wrzucisz tam inna soczewkę to będzie ok, bynajmniej je w miarę bezinwazyjnie rozkleisz... Bo ori naprawdę się ciężko robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...