Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Dawno mnie tu nie bylo a ze stracilem email nie udalo mi sie odzyskac konta

Mialem poprzednie 2x b3 quttro w limitowanych wersjach i stuningowana a3

Teraz mam kilka b6 i c6

Pozdrawiam z ?? Marcin

,,,

Witam wszystkich . Mateusz z tej strony , od niecałego miesiąca szczęśliwy posiadacz A4 B8

,,,

Cześć, jestem Bartek, pierwszy kontakt z audi miałem zaraz po zdaniu prawka. Jeździłem A4 B5 1.9 TDI w sedanie, od września jestem posiadaczem B6 avant (1.9 TDI AVF) sprowadzonego z Niemiec.

received_1175959932803812.jpeg

Edytowane przez kejpiar

,,,

Dziękuję bardzo za przyjęcie mnie do Klubu!

Od 5m-cy jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 2.0 Tdi quattro. Autko trafiło do Kędzierzyna-Koźla z Francji

20200818_121509.jpg

,,,

Mam albo raczej opiekuję się nowym nabytkiem córki A4 B7 1,8T.

Nie miałem nigdy AUDI, będę się teraz "doktoryzował" w obsłudze modelu i liczę na wasze wsparcie.:):)

,,,

Cześć, jestem obserwatorem forum od jakiegos czasu, w koncu postanowilem się przywitać, stałem sie posiadaczem a4b8 3.0tdi w allroadzie, w dosc dobrze (jak sądzę) wyposażonej wersji i powoli ogarniam różne bajery z Wasza pomocą. Gdy bede mial wiecej czasu wstawię temat z autem w odpowiedni dział. Pozdrawiam z Katowic