Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t 277km sonda lambda? Prośba o analizę logów


kopakabana1

Rekomendowane odpowiedzi

https://youtu.be/HnYbTTQ 45sek

https://log.tunezilla.com/s/7XRAdKhs

Witam kiedy sonda osiąga napięcie 0.020v silnik traci moc i z trudem przyśpiesza i zachowuje się jak na 45sek filmiku z linku.     Wiem że przepływka powinna pokazywać większą wartość przy tej mocy ale chcę wykluczać po kolei wszystkie możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej tematów załóż to na pewno szybciej uzyskasz odpowiedz. Po napięciu sondy to raczej jest zalany paliwem górą i winy doszukiwałbym się w programie prędzej.

Jak masz możliwość to podmień od kogoś przepływkę ale nie sądzę, że tu jest problem.

Przepływkę masz seria czy 3cale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, przem8 said:

Więcej tematów załóż to na pewno szybciej uzyskasz odpowiedz. Po napięciu sondy to raczej jest zalany paliwem górą i winy doszukiwałbym się w programie prędzej.

Jak masz możliwość to podmień od kogoś przepływkę ale nie sądzę, że tu jest problem.

Przepływkę masz seria czy 3cale?

Seria Bosch, a co do zakładania kilku tematów to jednak pytania troche się od siebie różnią tu jest pytanie o prawidłowość napięcia a w drugim o możliwe powody dużego spadku mocy powyżej 5tys obr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi, 002+031, 115+118, 003+020. Opisz setup auta, z tego jednego loga co zrobiłes to nic ciekawego nie wynika.

Edytowane przez Łukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Łukasz13 said:

Zrób logi, 002+031, 115+118, 003+020. Opisz setup auta, z tego jednego loga co zrobiłes to nic ciekawego nie wynika.

LOG.TUNEZILLA.COM

002+020+033
 

LOG.TUNEZILLA.COM

002+031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekujesz pomocy a nawet nie potrafisz, nie chcesz zrobić logów wg. wytycznych, Twoja sprawa, ode mnie jedynie tyle: jedz do tego fachury co to robił czy ewentualnie innego i popraw ten program, kreski jak widać nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Łukasz13 said:

Oczekujesz pomocy a nawet nie potrafisz, nie chcesz zrobić logów wg. wytycznych, Twoja sprawa, ode mnie jedynie tyle: jedz do tego fachury co to robił czy ewentualnie innego i popraw ten program, kreski jak widać nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Posiłkuję się tym co mam, mogę zrobić logi o których pisałeś ale dopiero jutro a zamiast czekać myślałem że to może coś pokazać, co do modyfikacji to:
-wtryski bosch 525cc SID motorsport
-turbo k03s hybryda
-DP 2.75"
-DV nowe 710N
-Sprzęgło AWX+ włókno
-Tip z kwasówki + zbrojone silikony FMIC
-Duży FMIC
-Soft robiony w "Soft-mod performance Lublin"
 

Edytowane przez kopakabana1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej info, problem był od początku jak kupiłeś, bo rozumiem że już takie auto kupiłeś? Czy powstał w trakcie użytkowania? Jak program robiony był dawno to mogło się cos wydarzyć po drodze, ciężko teraz stwierdzić, paliwo jakie lejesz? Podaj nr wtrysków najlepiej czy to napewno 525 jest bo po logach nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kopakabana1 napisał:

a zamiast czekać myślałem że to może coś pokazać,

 i pewnie uznałeś że jak zaczniesz to ileś tam razy wrzucać w poszczególne tematy to będzie szybciej i lepiej bo więcej odp będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kopakabana1 napisał:

Soft robiony w "Soft-mod performance Lublin"
 

A nie lepiej spytac u źródła? Karol raczej chętnie odpowiada na pytania i stara się rozwiązać problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, przem8 said:

A nie lepiej spytac u źródła? Karol raczej chętnie odpowiada na pytania i stara się rozwiązać problem. 

Zapytałem, w odpowiedzi dostałem żeby nie pytać co robił trzy lata temu (wtedy był robiony program) od byłego właściciela również odpowiedzi "u mnie było ok"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...