Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 Cabrio Problem z dachem


maseraati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Szukam kogoś z Warszawy kto ma pojęcie o naprawie dachu w cabrio a4 b7. 
Po naciśnięciu guzika otwierania dachu opuszczają się najpierw szyby po czym dach zwalnia się z blokad unosząc sie kilka cm i dalej nic się nie dzieje. 
Samochodu do Aso nie oddam, bo nie mam zamiaru poznej płacić 3tys za wymianę bezpiecznika lub jakiegoś mikro stycznika. 
Jeżeli masz trochę czasu i pojęcia o naprawie i ogarniesz mi dach odpłatnie to zapraszam so kontaktu. [email protected] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie wiem czy winna nie będzie po stronie pompy od dachu . Ostatnio widziałem filmik z niemiec gdzie była podobna sytuacja i okazało się że na silniku od pompy ( wirnik czy szczotki nie znam sie na tym az tak ) zrobił się straszny osad z brudu i nie było przejścia pomiędzy sobą i dach nie miał mocy aby się podnieść i tak jak w twoim przypadku ruszał tylko kawałek i stawał . Z tego co widziałem rozkręcał od pompy ten metalowy korpus i tam to czyścił . 

Ewentualnie spróbuj jeżeli nie masz VAGa ręcznie go zresetować - na wyłączonym zapłonie trzeba go ręcznie 2x rozłożyc i złożyć 

Edytowane przez Aron21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Aron piszę, zacznij od wyjęcia pompy podnoszenia dachu i wyczyszczeniu komutatora :)

Ja u siebie miałem identyczny problem wyjąłem pompę i solidnie przeczyściłem komutator i śmiga aż miło :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...