Jump to content

Schowki szuflady pod siedzenia

Recommended Posts

Cześć,

W moim Audi A4 B9 avant jest wyjątkowo mało schowków. W poprzednim audi (a6) miałem takie schowki pod siedzeniami.

Orientujecie się może czy w A4 B9 były takie schowki w opcji? Czy ewentualny montaż takich schowków jest skomplikowany? Numer części mile widziany :)

Dodatkowo planuję wymienić dolną obudowę kierownicy, na taką ze schowkiem. Ale w tym przypadku sprawa wygląda dość łatwo:

Nr części: 8W1 880 301 A

pozdrawiam,

Wojciech

Wydaję mi się że w B9 nie było szuflad pod siedzeniami. Przynajmniej pakiet schowków ich nie obejmował . ( zawierał tylko schowek kierowcy i siatki z tyłu przednich foteli)

Co do wspomnianego przez Ciebie schowka to poza dużą obudową potrzeba jeszcze półki wewnętrznej.

W dniu 11.01.2021 o 10:09, SynKopa napisał:

Wydaję mi się że w B9 nie było szuflad pod siedzeniami. Przynajmniej pakiet schowków ich nie obejmował . ( zawierał tylko schowek kierowcy i siatki z tyłu przednich foteli)

Co do wspomnianego przez Ciebie schowka to poza dużą obudową potrzeba jeszcze półki wewnętrznej.

Dzięki za odpowiedź. Kojarzysz może numer części, albo jak wygląda ta półka?

Pod siedzenie to można dokupić uchwyt na gaśnicę i tam sobie ją trzymać. To jedyne zastosowanie foteli oprócz siedzenia.:wink: