Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ogrzewaniem tylnej szyby


sltcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że tematów było już kilka na forum ale nie znalazłem w nich pomysłu na rozwiązanie mojego problemu stąd też proszę Was o pomoc/radę.

Mam problem ze słabym ogrzewaniem tylnej szyby. Pomierzyłem napięcie na konektorach oraz poszczególnych ścieżkach i wychodzi na to, że na wejściu napięcie wynosi 10,8V, a na ścieżkach w zależności od odległości od konektorów od 10V do nawet 1,5V w najdalej odsuniętych punktach (środkowe ścieżki około 4,5V). Dodam również, że podczas uruchamiania ogrzewania szyby w głośnikach (nieoryginalne) słuchać wyraźny dźwięk włączanego przekaźnika, a  następnie cały czas pisk/szum.

Samochód mam już kilka ładnych lat i nigdy nie było takich problemów. Szyba zawsze grzała mocno i szybko radziła sobie z parą przez co widoczność była bardzo dobra.

W ostatnim czasie pojawił się dodatkowo problem z grzanym fotelem kierowcy - przy ustawieniu 1-3 fotel parzy i nie da się na nim wysiedzieć. Wydaje mi się, że nie jest to ze sobą powiązane, ale zostawiam to Wam do oceny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...