Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy interfejs obdeleven jest dobry


Michal1977

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz mieć podgląd na telemetrię i usunąć np: świecący check to jak najbardziej, ale nic ponad to, w bloki pomiarowe nie wejdziesz, modułu nie zakodujesz...ot taki bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem pierdzielicie jak potuczeni. OBDeleven ma takie same funkcje jak VCDS/VAG, zrobisz tym wszystko od diagnostyki, po kodowania krotkie i dlugie, logi, odczyt wszystkich parametrow i adaptacje.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 14:19, piti82 napisał:

Jak chcesz mieć podgląd na telemetrię i usunąć np: świecący check to jak najbardziej, ale nic ponad to, w bloki pomiarowe nie wejdziesz, modułu nie zakodujesz...ot taki bajer

Od ponad roku robię tym wszystko w kilkunastu podległych mi serwisowo samochodach Audi, Skoda, Seat, w rocznikach od 2007 do 2019 roku: odczyt bloków pomiarowych, kodowanie, adaptacje, etc. Jeśli nie potrafisz obsługiwać sprzętu, żadnym nic nie zrobisz, obojętnie czy to będzie VAG, OBDELEVEN czy inny.

Na początku również byłem sceptyczny. Problem nie leży w urządzeniu a raczej w durnym podejściu producenta do tego, że nie publikują pełnych i kompletnych instrukcji, które trzeba gdzieś kanałami zdobywać albo samemu rozgryzać niektóre procedury. Obawiam się, że jest to częściowo związane z kagańcem nałożonym przez VW. Jednak gdy się połapie już gdzie i co to sprzęt rozwija skrzydła i może wiele. I to bez taszczenia ze sobą komputera do samochodu.

Nie jest to przeznaczone dla kogoś, kto oczekuje, że kupi, wsadzi do gniazda w samochodzie i po podłączeniu telefonu zrobi cuda. Nie. Po podłączeniu będzie musiał jak ja, wiele się nauczyć. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...