Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.


Worie

Rekomendowane odpowiedzi

A po co ucinać, kupujesz led na 12V, wpinasz nóżkami w tą wtyczkę i działa. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Worie napisał:

 

Mógłbyś może zmierzyć swój u góry i na dole, żebym wiedział mniej więcej czego się trzymać? Niestety nie mam jeszcze żadnego radia żeby przyłożyć i od nawet kartonu drobny szablon sobie wyciąć.

 

 

 

Zmierzyłem na aucie bo nie mam wyjmaków do radia ,a inaczej klimy nie wyjmę 

 góra ma ok 22cm,dół ok20,5cmm

Zaznacz sobie te wartości to będziesz miał jakiś punkt zaczepienia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, jak docianalem to z tyłu na panelu były takie jakby kreski i wyszło tak jakby to było specjalne zaznaczone na docięcie pod tunel 2 DIN, zobacz może też takie są u Cb... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociąłem, Niestety żadnych kresek nie było.

Dziękuję za pomoc, wszystko ladnie siedzi choc minimalnie mogłem lepiej dociac bo mała szpara się zrobiła, ale i tak planuje kupić jakiś klimatronik żeby przełożyć front bo mój jest już zmęczony.

Polecicie jakieś fajne radio w dobrych pieniądzach żeby fajnie siadalo? Myślałem do około 500-600 Max wydać.

Wpialem leda do tej wtyczki ale nie świeciła więc może coś jest u mnie przejarane.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori w tej cenie to concert III(od 350zł można kupić) jak na foto ,rns-e ok 900zł ,android 1100zł widziałem na allegro 

Co do wtyczki led w jedną stronę będzie tylko świecił i przy zapalonych światłach

IMG-20180921-WA0009.jpeg

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert2 plus można nawet sporo taniej wyrwać,ale unikać wersji z exeo (rozkodowanie radia z exeo to 100zł w górę,a radio audi 25 zł...). Zaletą concerta jest fajny dźwięk, jedynie rnse led lepiej od niego gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie kogoś, kto zajmuje się rozkodowywaniem radia audi? 

Bez problemu wymienię front w tym radiu? Powiedzmy że znalazłem w dobrej cenie sprawne poniszczone i niesprawną perełkę, czy jest jakaś filozofia? Niesprawne się włącza i coś cyka, czytałem na forum,ale rozwiązań brak cos o mostkowaniu pinow 16-17 było że niby na 2+ musi być ale nie jestem pewien czy to będzie to, elektryk że mnie marny w sumie jak i mechanik :grin:

Edytowane przez Worie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostkujesz 15 z 16 żeby wogóle się włączyło,jeśli chodzi o rozkodowanie na allegro zobacz ,koszt ok 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greg2505 napisał:

Mostkujesz 15 z 16 żeby wogóle się włączyło,jeśli chodzi o rozkodowanie na allegro zobacz ,koszt ok 60zł

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 49 zł - ZŁĄCZE ISO ADAPTER Plug Play Audi A2 A3 A4 A6 RNS...

Tego typu adapter wystarczy? 

Do anteny też  powinienem zakupić jakąś przejściówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Worie napisał:
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 49 zł - ZŁĄCZE ISO ADAPTER Plug Play Audi A2 A3 A4 A6 RNS...

Tego typu adapter wystarczy? 

Do anteny też  powinienem zakupić jakąś przejściówkę?

Tak wystarczy i jeszcze do anteny

ALLEGRO.PL

Kup teraz ADAPTER ANTENOWY AUDI RNS-E AUDI RNS E FAKRA z Zielona Góra na Allegro.pl, za 35 zł...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do concert III powinno się zmienić jeszcze wzmacniacz anteny na ten z końcówką AF i przeciągnąć kabel od wzmacniacza do radia,te radio nie ma anteny diversity,tu sobie poczytaj jest wszystko co trzeba zrobić przy zmianie na concert III

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, greg2505 napisał:

Do concert III powinno się zmienić jeszcze wzmacniacz anteny na ten z końcówką AF i przeciągnąć kabel od wzmacniacza do radia,te radio nie ma anteny diversity,tu sobie poczytaj jest wszystko co trzeba zrobić przy zmianie na concert III

 

U kolegi wystarczy zmiana wzmaka anteny na AF,instalacje z czego widać ma juz odpowiednią i nie musi ciągnąć przewodów,musi jeszcze podłączyć do do wzmacniacza AF w odpowiedni sposób czyli FM1 do fm1 a fm3 do fm2.. Jedynie radio chorus 2 miało pojedynczy przewód antenowy.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wzmacniacz jakis ori uzywany.

Mógłbym poprosić o jakieś podlinkowanie, zerkam na alledrogo ale wszystkie mają literkę P na końcu.

 

Chyba żadnej różnicy między sedanem A avantem nie ma? Nie chciałbym gafy strzelić i zamówić złej części.

Edytowane przez Worie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz,tylko 2 kostek brakuje  ,do sedana jest inny i nie pasuje do avant

ALLEGRO.PL

Kup teraz AUDI A4 B7 WZMACNIACZ ANTENY MODUŁ 8E9035225AF z Młyny na...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kompletny 

ALLEGRO.PL

Kup teraz AUDI A4 B7 WZMACNIACZ ANTENY MODUŁ 8E9035225AF z WŁODAWA na...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pila24 napisał:

U kolegi wystarczy zmiana wzmaka anteny na AF,instalacje z czego widać ma juz odpowiednią i nie musi ciągnąć przewodów,musi jeszcze podłączyć do do wzmacniacza AF w odpowiedni sposób czyli FM1 do fm1 a fm3 do fm2.. Jedynie radio chorus 2 miało pojedynczy przewód antenowy.

Ja od radia do wzmacniacza pociągnąłem przewód ,bo bez niego cały czas miałem błąd drugiej anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, greg2505 napisał:

Ja od radia do wzmacniacza pociągnąłem przewód ,bo bez niego cały czas miałem błąd drugiej anteny

Jak miałeś 1 przewód fabrycznie to auto wyjechało z chorusem,przy pozostałych radiach są 2 przewody antenowe i nie trzeba nic wówczas dokładać,jedynie odpowiednio podłączyć się do właściwego wzmacniacza anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie miałem concert II i są 2 kable ,tyle że jeden to diversity i po nim nie szło ,cały czas miałem błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, greg2505 napisał:

Fabrycznie miałem concert II i są 2 kable ,tyle że jeden to diversity i po nim nie szło ,cały czas miałem błąd

To może uszkodzony był ? Bo przewód to tylko przewód,ważne jest odpowiednie podpięcie i będzie musiało to działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pila24 napisał:

To może uszkodzony był ? Bo przewód to tylko przewód,ważne jest odpowiednie podpięcie i będzie musiało to działać.

Nie wiem dlaczego tak było ,przewód 100% sprawny ,bo z concert 2 działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...