Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.


Worie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, greg2505 napisał:

Tu masz kompletny 

ALLEGRO.PL

Kup teraz AUDI A4 B7 WZMACNIACZ ANTENY MODUŁ 8E9035225AF z...

 

Super, ten na pewno od avant? Z czystej ciekawości po czym poznać sedan/avant ? 

Jak chodzi o te dwie kostki z ucietymi kablami trzeba tam coś doładować czy na gotowo kable od mojej anteny tam wpiąć i będzie hulać? Przepraszam, że mecze temat po prostu zielony jestem A chciałbym wszystko ogarnąć na raz, jak już się za to zabiorę i czesci zamowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Worie napisał:

Super, ten na pewno od avant? Z czystej ciekawości po czym poznać sedan/avant ? 

Jak chodzi o te dwie kostki z ucietymi kablami trzeba tam coś doładować czy na gotowo kable od mojej anteny tam wpiąć i będzie hulać? Przepraszam, że mecze temat po prostu zielony jestem A chciałbym wszystko ogarnąć na raz, jak już się za to zabiorę i czesci zamowie.

Swoje kable przełożysz do tych kostek,tu masz wzmak od sedana dla porównania

ALLEGRO.PL

Kup teraz WZMACNIACZ ANTENOWY S4 A4 B7 B6 SEDAN 8E5035225AF z Wschowa na...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi kabel antenowy i pytanie są tam dwa "sloty" jeden z anteny drugi pusty (W radiu są dwa wejścia), do czego ten pusty jest i czy powinienem jakoś podpiąć do niego wtyczkę ze  zdjęcia? Z moich kabli tylko ona by mi tam odpowiadała chyb, że później zostaje luźna?

20210219_164950.jpg

Niestety, ale przed weekendem nie zdąży mi dojść wzmacniacz antenowy i kostka :/

Edytowane przez Worie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta żółta kostka jest od anteny Diversity. Oczywiście ona też musi być podłączona pod radio. Ja poszedłem trochę inną drogą i kupiłem dwa nowe kable antenowe z już zaciśniętymi końcówkami, do tego przejściówki z tej białej kostki na fakre pojedynczą i ładnie wszystko mam spięte bez żadnych dziwnych przejściówek z wtyku antenowego itp.

Problemem są te białe kostki z tych przejściówek bo nie koniecznie da się do nich przełożyć oryginalną część z żółtej wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że uda mi się to przełożyć jak już taki kabel zamowilem. :decayed:

Teraz tylko czekać na reszte czwscu i brać się do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się uruchomić radio, o co chodziło z przepinaniem pinu b5 do c7 czy jak tam to szło, za co to odpowiada?

Wtope  popełniłem podczas zakupu, w sumie za 50 kupiłem radio z kodem, ale nie jest to concert A symptomy napalilem sie bo dobra cena byla w aukcji inaczej a nie skupilem sie na zdjeciach, może zmienię w najbliższym czasie, na razie anteny nie zmieniłem bo radio odobiera jak trzeba. 

Pewnie będę na concerta polował bo podobno lepiej gra.

Sub  działa, głośniki z tylu trochę ciszej grają.

Edytowane przez Worie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Worie napisał:

Wtope  popełniłem podczas zakupu, w sumie za 50 kupiłem radio z kodem, ale nie jest to concert A symptomy napalilem sie bo dobra cena byla w aukcji inaczej a nie skupilem sie na zdjeciach, może zmienię w najbliższym czasie, na razie anteny nie zmieniłem bo radio odobiera jak trzeba. 

Akurat symphony to jest concert z zintegrowaną zmieniarką cd,więc concerta juz nie szukaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi ktoś w stanie napisać który kabel gdzie podpiąć? Stare kostki mogę zostawić czy dac ze wzmaka af?

Najlepiej jakby mi ktoś był w stanie dokładnie opisać albo połączyć na zdjęciu linią:)

Któryś kabel musi luźny zostać? 

20210225_100335.jpg

20210225_101835.jpg

Edytowane przez Worie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Worie napisał:

Najlepiej jakby mi ktoś był w stanie dokładnie opisać albo połączyć na zdjęciu linią:)

Któryś kabel musi luźny zostać? 

Fm3 nie podpinasz,musisz jeszcze tą podwójną kostkę podmienić z tego wzmaka anteny AF. Ta kostka stara podwójna jest inna.

Aczkolwiek lepiej by było podmienić kostkę fm3 i zapodać tą antene do kostki z fm2 i ją wczepić. Wówczas będzie jak w oryginale z fabryki

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale jak próbowałem włożyć fm3 do kostki fm2 to nie pasuje bo fm3 końcówkę ma okrągłą A fm2 z jednej strony jest spłaszczona wiec do kostki nie mogłem kabla zmieścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Worie napisał:

Niby tak ale jak próbowałem włożyć fm3 do kostki fm2 to nie pasuje bo fm3 końcówkę ma okrągłą A fm2 z jednej strony jest spłaszczona wiec do kostki nie mogłem kabla zmieścić. 

To normalnie podłącz same fm2 i pomiń fm3.

W autach gdzie było radio z dwoma tunerami( concert 2plus i pochodne) lewa boczna szyba to fm1 a prawa to fm2,w autach z systemem diversity fm1 to lewa szybka,fm2 to tylna ,fm3 to prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...