Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie mam tarcze


DzIeGiEl90

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pelonek1 napisał:

Może i błądzę, wydaje mi się jednak, że niekoniecznie. Poniżej 392 strony postów i nikt się nie doczytał że w pierwszym poście kolegi @H4mm3R jest błąd i powinno być 255x10 zamiast 255x12 :whistling:. Może ktoś inny potwierdzić grubość tarczy hamulcowej do A4 B6/B7 dla średnicy 255 mm i symbolu 1KP?

 

Nie siej fermentu, jest tarcza 255x12 a nie 255x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, H4mm3R napisał:

Nie siej fermentu, jest tarcza 255x12 a nie 255x10

To nie ja siałem, poczytaj od początku ze zrozumieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czeka mnie wymiana tarcz przód + klocki i klocki tył przy b7. Na przeglądzie okazało się że od wewnętrznej strony przód klocki się kończą a i tarcze są już skorodowane i mają progi. Tył do wymiany tylko klocki.

Widzę że temat nie jest taki prosty dlatego podaję vin mając nadzieję że przy aucie nie było nic modzone z układem :

WAUZZZ8E68A123855

Proszę o podpowiedz jaki mam rozmiar tarcz przód , tył i jakie klocki do tego?

Marki jakie mnie interesują to tarcze <Zimmermann  a klocki Ferodo. Czy to dobry wybór firm?  kierowałem sie opiniami na forum aczkolwiek czytałem posty tak z 2019 r i ciekawe  czy coś się zmieniło?

Jeśli to dobry wybór to poproszę jakieś konkretne symbole tychże cześci lub linki do aukcji . Dzięki

 

 

Edytowane przez Czajson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 08:02, Czajson napisał:

Witam. Czeka mnie wymiana tarcz przód + klocki i klocki tył przy b7. Na przeglądzie okazało się że od wewnętrznej strony przód klocki się kończą a i tarcze są już skorodowane i mają progi. Tył do wymiany tylko klocki.

Widzę że temat nie jest taki prosty dlatego podaję vin mając nadzieję że przy aucie nie było nic modzone z układem :

WAUZZZ8E68A123855

Proszę o podpowiedz jaki mam rozmiar tarcz przód , tył i jakie klocki do tego?

Marki jakie mnie interesują to tarcze <Zimmermann  a klocki Ferodo. Czy to dobry wybór firm?  kierowałem sie opiniami na forum aczkolwiek czytałem posty tak z 2019 r i ciekawe  czy coś się zmieniło?

Jeśli to dobry wybór to poproszę jakieś konkretne symbole tychże cześci lub linki do aukcji . Dzięki

312/255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...