Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy da sie to jeszcze jakoś uratować???


Rafał 18t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie bo rozebrałem licznik z Audi A4 b5 1.8T przedlift ten z  białą ramką z tyłu i chciałem poprawic styki na fisie lecz tasma sie stopiła. A nie mam pojecia jakim cudem stopilem styki na procesorze tylko nie wiem od czego ona jest ten procesor jest bo jak je po lutowałem i na auto licznik wrzuciłem to nic nie świeci ani nie pokazuje przebiegu teraz a muszę to na cito zrobic. Dasie to uratowac czy szukac drugi licznik ? Zdjecia poniżej co uczyniłem źle. Z góry dzieki za pomoc.

16104877396967090160426931393948.jpg

16104877945862066445138852492671.jpg

16104878455431017772323167987249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to poprawiałeś? Do takich rzeczy lutownica na gorące powietrze się nadaje i też trzeba uważać żeby nic nie uszkodzić jak ustawi się nieodpowiednie parametry. Wg mnie nie naprawisz tego, szukaj drugiego licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans tego naprawić. Z pól lutowniczych nic nie zostało, nie ma nawet do czego lutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Rafał 18t napisał:

 A nie mam pojecia jakim cudem stopilem styki na procesorze

Jak to jak. Lutownica transformatorowa i brak pojęcia. Tragedia gotowa. Równie dobrze mogłeś to młotkiem zrobić. Szukaj teraz nowego licznika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, the_naturat_com napisał:

Jak to jak. Lutownica transformatorowa i brak pojęcia. Tragedia gotowa. Równie dobrze mogłeś to młotkiem zrobić. Szukaj teraz nowego licznika..

No tak bylo bo tylko taka posiadam na stanie. A wiesz od czego sa te procesory? I ten co go ,, wydłubałem,, ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...