Jump to content

Recommended Posts

Witam , zastanawiam się nad montażem lpg do mojej b7 mam 345koni i spalanie trochę boli miesięcznie robię 7 tys km , czy instalacja mi się opłaci i jak z spalaniem? Ktoś posiada instalacje i może się wypowiedzieć ?

jaka firma instalacji

spalanie

koszt

gdzie było montowane ?

7 tyś. km miesięcznie to sporawo. Nie zastanawiałeś się nad kupnem drugiego, "daily" auta z bardziej ekonomicznym silnikiem?

Drugie auto to tylko drugi wydatek oc + utrzymanie naprawy  takze wolałbym włożyć gaz 

no dość sporo wcześniej było 8-10 wiec już dość duzo odczułem teraz starałem się nigdzie nie jeździć bez potrzebne do 5.5k da się zejść ale No spalanie wciąż , dezycję podjąłem ze lepiej włożyć gaz niż utrzymywać dwa auta 

Pytałeś o koszt instalacji? Przelicz sobie, kiedy Ci się taka inwestycja zwróci i będziesz miał odpowiedź.

W rok się zwróci , tylko jak z silnikami z lpg ? Sprawuje się to? I ile pała gazu czy wg warto

W środę montaż także podzielę się co i jak :)

W dniu 21.01.2021 o 08:01, Kowynia napisał:

W rok się zwróci

To ile ta instalacja ma kosztować i ile ma palić benzyny że w rok ma się zwrócić przy Twoim przebiegu rocznym równym 84000 km. U mnie w 1,8T instalacja zwróciła się po około 10000 km.