Jump to content

Kompletny tunel 2 din z otworem na podłokietnik

Recommended Posts

Kompletny tunel 2 din z otworem na podłokietnik

Zobacz ogłoszenie

Jak w temacie, kupię kompletny tunel pod 2 din z otworem na zamontowanie podłokietnika, kolor czarny, fajnie by było jakby był kompletny z podłokietnikiem

• Użytkownik
    Langista
  • Data
    14.01.2021
  • Cena

• Kategoria

Edited by Langista

1din niechcesz sobie przerobić z b7?

Gdybym chciał przerabiać, to swój bym przerobił i zostawił niebieski kolor ale nie chcę rzeźby w aucie :)

6 godzin temu, dynamiquedci napisał:

Mam 2 Din za 100 zl

A podłokietnik?

Up

Przerobienie tunelu pod 2 din to wcale nie jest rzeźba, a 2din to ciężki temat, do tego otwór pod podłokietnik to też pikuś. Więc zamiast czekać w nieskończoność to szybciej zrobisz przeróbkę swojego tunelu.

Jeśli ma ładny tunel to lepiej przerobić. Taki wyciągnięty tunel przerabia się  na 2 din w jakieś 10 minut na spokojnie... zrobienie otworu na podłokietnik wymaga miniszlifierki lub urządzenia wielofunkcyjnego,również robota na kilka minut. Ale jeżeli tunel masz juz powycierany jak to z b6 często bywa to kup z b7.

12 minut temu, pila24 napisał:

zrobienie otworu na podłokietnik wymaga miniszlifierki lub urządzenia wielofunkcyjnego,również robota na kilka minut

Ja namalowałem to co mam wyciąć, później małe wiertło i tak jeden otwór obok drugiego, na koniec ostrym tapeciakiem wyrównałem i jest prawie jak z fabryki :)

Też tak można,poza tym plastik od podłokietnika zakrywa okolice otworu. Wiec idealnie nie musi być.

Szukać szukam, może trafi się ładna sztuka bo mój jest w fatalnym stanie, a w międzyczasie i tak swojego wyrzeźbie bo innej opcji nie ma.