Skocz do zawartości
IGNOROWANY

cewka skv co sądzicie?


Teoleo

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić cewkę w moim audi. Z SKV miałem wahacze i w sumie do tej pory mam i wszystko gra. Co o cewkach sądzicie z tej firmy?? Cena kusi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdy produkt jest gwarancja. Ja osobiście wolę dopłacić kilka zł i kupić coś, co mnie nigdy nie zawiodło, bo nie mogę sobie pozwolić na ewentualną awarię z powodu małej oszczędności. 

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teoleo napisał:

Z SKV miałem wahacze i w sumie do tej pory mam i wszystko gra

Bo akurat wahacze mają akceptowalne.

Za to kupienie cewki z tej firmy to już troszkę niewiadoma.

I tak jak wspomniał przedmówca, jakaś oszczędność może okazać się nieopłacalna, jednakże rozumiem,że zainteresowałeś się nią ze względu na cenę.

Kupić więc i eksploatować możesz, a czy warto było przekonasz się sam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę, totalny badziew, przekonałem się już raz i takie rzeczy to tylko markowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wyżej napisał masz gwarancję to czemu nie brać? W końcu masz na podmianę starą część a do wymiany nie musisz wyciągać silnika ;) Co innego, jak sprzęgło itp, czyli części co sama wymiana kosztuje tyle co część. Wtedy warto dopłacić do firmy. 

 

W końcu nasze auta mają wartość hmm... pakietu skórzanego w nowym Audi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi.:)

Rozglądałem się trochę i mam do wyboru na miejscu, cewkę SKV i cewkę NTY, która lepsza, macie jakieś porównanie?? Ktoś może miał u siebie??Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, indyczes napisał:

Nie radzę, totalny badziew, przekonałem się już raz i takie rzeczy to tylko markowe

Dziękuję za komentarz, jednak jesteśmy nim bardzo zaskoczeni. Cewki zapłonowe to nasz flagowy okręt, jakości cewek nie wstydzimy się i chętnie gotowi jesteśmy poddać ja pod dyskusje. Jak widac sporo osób chwali nasze produkty a ponad 10 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy pewni tego co oferujemy. Oczywiście zdarzają się reklamacje na nasze cewki, jednak są one na poziomie zdecydowanie poniżej połowy procenta co dla aftermarketu jest bardzo dobrym wynikiem. Możemy prosić o więcej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam też informacji o dobrych cewkach. Mam dwa auta i muszą być sprawne a tu już przeboje, bo mam cewkę właśnie tego NTY. Sporo dobrych opinii widzę o tym SKV, chyba zaryzykuje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 10:14, Zlatan2332 napisał:

Szukam też informacji o dobrych cewkach. Mam dwa auta i muszą być sprawne a tu już przeboje, bo mam cewkę właśnie tego NTY. Sporo dobrych opinii widzę o tym SKV, chyba zaryzykuje :eusathink:

Firma ma dobre opinie, więc nie powinieneś żałować. Daj znać jak się sprawuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zlatan2332 napisał:

Zamontowany SKV :). Dzięki Panowie :thumbup1:

No to super  A na przyszłość pisz posty w odpowiednim dziale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 16:50, OLIVER napisał:

No to super  A na przyszłość pisz posty w odpowiednim dziale :decayed:

Jasne, przepraszam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z SKV mam sprawdzone cewki i wahcze. Wszystko działa, więc mogę polecić, chociaż byłem sceptyczny bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...