Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 b7 kod pin do immo lub dodanie kluczyka :)


Herro12

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Mam taki problem że padła mi bateria w kluczyku i po jej wymianie już nie mogę w żaden sposób zakodować kluczyka żeby móc otwierać auto z pilota. I dodam że dokupiłem kluczyk mam już nowy grot i wsadzoną nową pestkę i nie potrafię zakodować tego kluczyka.

Jest ktoś kto by umiał mi pomóc  to zakodować albo zrobić to. Oczywiście mogę podjechać do kogoś. ( jak coś posiadam vcds oraz vag k-comander 3.6 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego filmiku kiedyś przypisywałem pilota do swojej :

 

Poszło bez problemu.

Jest tylko małe ale , w 2006 weszły nowe piloty z innym sposobem autoryzacji , na pewno kupiłeś właściwy ?

Jaki numer miał stary a jaki ma nowy ?

 

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20170425_195934.jpg

Z takim numerem był u mnie, taki sam dokupiłem i śmiga :whistling:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Herro12 napisał:

witam,

Mam taki problem że padła mi bateria w kluczyku i po jej wymianie już nie mogę w żaden sposób zakodować kluczyka żeby móc otwierać auto z pilota. I dodam że dokupiłem kluczyk mam już nowy grot i wsadzoną nową pestkę i nie potrafię zakodować tego kluczyka.

Jest ktoś kto by umiał mi pomóc  to zakodować albo zrobić to. Oczywiście mogę podjechać do kogoś. ( jak coś posiadam vcds oraz vag k-comander 3.6 )

Odpal vcds,połącz się z modułem komfortu (MK),adaptacje kanał 0,test,zapisz. Następnie kanał 21,w polu nowa wartość wpisz 1 i daj test ,po tym wciśnij przycisk na pilocie i powinna pojawić się informacja iż rozpoznano pilota, dajesz zapis i ponownie odczyt,teraz wpisz 2 w polu nowa wartość (nie przełączaj tym przyciskiem +- tylko wpisz 2),wciśnij test i wduś przycisk w drugim pilocie,jeżeli rozpozna pilota to daj zapis i to wszystko jeżeli chodzi o dopisanie pilota do otwierania drzwi, jeżeli chodzi o transponder immo to nie zdziałasz nic sam. To nie b6.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to 2.0tfsi tak jak masz w profilu to masz immo4 i sam tego nie ruszysz bo trzeba pestki odpowiednio prekodowac i dopiero zaadaptować do licznika ( ani Commander ani vcds tego nie ruszą ) - skąd jesteś? , mogę ogarnąć jak coś , nawet wysyłkowo ( licznik i kluczyk wtedy musiałbym mieć u Siebie ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...