Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DRL w halogenach.


stefano_cx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie. Widziałem u siebie w mieście B7 jeżdżące TYLKO I WYŁĄCZNIE z włączonymi halogenami (jako światła DRL). Skoro więc takie A4 jeżdżą, znaczy da się tak zrobić. Pytanie brzmi - JAK? Czy ktoś wie jak zrobić z przeciwmgielnych światła do jazdy dziennej? Jeżeli tak to proszę o podzielenie się tą wiedzą. ZAZNACZAM, ŻE NIE POTRZEBUJĘ TUTAJ KOMENATRZY W STYLU "TO JEST NIELEGALNE I POLICJA ZABIERZE CI ZA TO DOWÓD!" ORAZ KOMENTARZY, KTÓRE ABSOLUTNIE NIC NIE WNOSZĄ DO DYSKSUJI. Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe i nikt nie będzie tu wyskakiwać z odpowiedziami typu "W B7 to są fabryczne DRL zrobione w lampach z "długich" świateł  i trzeba sobie to włączyć kodowaniem". TAKIM KOMENTARZOM I TYM PODOBNYM PODZIĘKUJĘ... Jak nie wiesz jak zrobić DRL w halogenach to proszę Cię nie zabieraj głosu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić moduł DRL, który daje 12V dopiero po odpaleniu auta, dodatkowo rozłączany jest sygnałem z postoju, ja mam u siebie w b6 drl na halo, miałem najpierw 30%, świeciło mi to za słabo... Dałem więc ledy, pełne 12V i mam fajne białe światło na DRL w halo. Jakoś mi lepiej to podeszli niż 30% z długich, zresztą mam w auta i w obu zrobiłem to samo. Rozważam tylko powrót do zwykłej żarówki bo ledy sieją w instalacji i jest problem z odbiorem stacji radiowych... 

Mam to zrobione na takim module:

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Strzelin - MODUŁ ŚWIATEŁ WŁĄCZNIK WZROST NAPIĘCIA DRL-BOX, na Allegro.pl...

Ale możesz poszukać innego rozwiązania, np z regulowana mocą świecenia, możliwością konfiguracji itd... 

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że u siebie włączyłem, ale to było dawno, może rzeczywiście kupowałem moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zakodować za pomoca VCDS w długich światłach DRL na np 30%, mam bixenon skrętny bez fabrycznych DRL i wk....a mnie ciągłe majtanie przełącznikiem świateł, albo zapominam właczyć w ogóle albo zapomne wyłączczyć (dobrze że jest brzęczyk). 
Czy trzeba zewnętrzny moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...