Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drganie samochodu pomocy!!!


PatryK225

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie mam problem z moją audi ostatnio po opadach śniegu podkusilo mnie troszkę polatac bokiem?dodam że jest to automat wszystko pięknie aż na drugi dzień zapaliłem samochód wyjechałem na drogę i czuję jak drgania jak by spod lewego koła nic nie stuka nic nie puka tylko te drgania a co najgorsze dzieje się to gdy jadę mniej więcej stała prędkością gdy dodaje na maksa gazu normalnie jedzie kiedy puszczę gaz także super problem jest gdy jadę tak na obrotach 1800 strasznie drga proszę o pomoc bo wykończy mnie ta mija audi co chwilę coś nowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przez śnieg tak się może dziać?? Coś mi się nie wydaje chodź sprawdzę po pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śnieg w felde siedzi to masz tak jakbyś miał niewyważone koła i to obficie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy wyczyscilem felgi i zauważyłem że jeden odwaznik po prostu "odpadł"ruszylem samochodem lekko drgał bardzo delikatnie a po rozgrzaniu silnika mocne drgania czytałem coś o przeglubie wewnętrznym ale czy przy tym nie ma stukania??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, PatryK225 napisał:

Po pracy wyczyscilem felgi i zauważyłem że jeden odwaznik po prostu "odpadł"ruszylem samochodem lekko drgał bardzo delikatnie a po rozgrzaniu silnika mocne drgania czytałem coś o przeglubie wewnętrznym ale czy przy tym nie ma stukania??  

Przy wewnętrznym nie ma stukania, raczej tylko wibracje. Ale po pierwsze umyj koła ze śniegu, lodu i błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...