Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamoka - co to za firma


stachstaszek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, wojtek_lbn napisał:

Ok, przecież nie mówię, że to norma i części są super. Napisałem tylko jak było w moim przypadku, może miałem szczęście.

Spokojnie, nic nie chciałem sugerować, może faktycznie miałeś szczęście :) Ja go nie miałem i jak się dowiedziałem nie byłem jedyną osobą, która też nie miała szczęścia z częściami marki Kamoka.  Jak dla mnie śmieszna firma, która mówi, że jest czeska, niemiecka i jeszcze jakaś tam, nie można jej brać na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem z tej firmy łączniki stabilizatora do sharana mk1, troszkę cienke były, zdjąłem gumki i dołożyłem smaru.Pół roku przejezdziłem, nic nie pukało dalej nie wiem bo auto stoi.Ale umówmy się, za te ceny nie spodziewałbym się cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu prawie 20 tyś km na wahaczach marki Kamoka, podczas jazdy wahacz wbił się w przegub a zarazem unieruchomił samochód, jeśli jechałbym akurat w takim momencie szybciej to pewnie bym nie pisał tego postu. Dla własnego bezpieczeństwa nie kupujcie tego syfu bo to jest jakieś nieporozumienie, że takie coś funkcjonuje na rynku, powinni na przeciwko firmy postawić sobie zakład pogrzebowy to by zarabiali podwójnie. Nie wiem skąd się biorą pozytywne opinie na ich temat, nigdy więcej nic od kamoki.

 

fejFrkr.png

nI8rboZ.png

Thmvbvb.png

Edytowane przez mocolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 00:49, Wandej napisał:

(...) Kupując filtr kabiny czy powietrza nic się z nim nie stanie a kosztuje 1/2 markowego.:hi:

nie masz racji, materiały filtracyjne potrafią być bardzo różne a co za tym idzie jakość filtracji różna. Oczywiście w przypadku filtra kabinowego możesz od razu tego tak wyraźnie nie odczuć o ile szyby nie parują. Filtr powietrza to już bardziej złożona sprawa. Tu się liczy nie tylko jakość samego materiału filtracyjnego. Bardzo ważna jest uszczelka PUR, klej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 11:27, DarekS4 napisał:

o kurde to musiałeś mieć pecha albo ktoś Jakieś braki spakował 

ja się bardziej bałem że zatrą się po miesiącu a pacjent lata już 3 lata i chodzą jak złoto 

Nie wiem , możliwe , że jakieś wybrakowane , ale z reklamacją jeszcze cuda :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na to jak sie rozsypał wahacz i rozpieprzyl przegub powinno byc zabronione handlowanie takim gow..em jak KAMOKA, ludzie wyobrazcie sobie co by bylo gdyby predkosc byla wieksza i kolo sie zlozylo kierowcy? widzac te zdjecia nie odwazylbym sie tego komukolwiek zamontowac by pozniej nie chodzic po prokuraturach i sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie testował ktoś może świeczki tej marki ? Dużo ich widać teraz w tv i zastanawiam się czy taki sam szrot jak inne ich części ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...