Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzanie/klimatyzacja do pokoju


Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie

Nie znalazłem tematu dlatego stworzyłem nowy. Jesli by się okazało że już ktoś poruszał problem to oczywiście skasuje temat.

Ale do rzeczy - zbudowałem sobie pomieszczenie ok 9m2 na strychu.

Problem jest taki, że w zimę (pomimo waty itp) jest zimno i trzeba to ogrzać, a w lato gorąco i trzeba schłodzić.

Znalazłem klimatyzatory wolnostojące z funkcją ogrzewania jak również różne grzałki itp itd, ale mam pytanie do Was:

Czy ktoś miał podobny problem albo użytkował takie urządzenia? Z opinii w internecie ludzie są zadowoleni, ale może ktoś ma takie urządzenie i może coś więcej powiedzieć np że lepiej kupić osobno taką klimę i osobno grzałkę.

Celowo nie poruszam tematu klimy montowanej na ścianie, bo to za duży koszt w tym momencie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o klimatyzator wolnostojący to ja polecam - rodzice mają mały domek w lesie z sypialnią na poddaszu (mała powierzchnia - koło 20m2) i taki klimatyzator naprawdę daje radę. Klimatyzator ten ma też opcję grzania, ale domek na zimę jest zamykany na cztery spusty, więc nie wiem jak się to sprawdza. Klimatyzator ma już chyba z 10lat i nie było z nim do tej pory żadnych problemów.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...