Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill plaster miodu w b7


Syyyyyba

Rekomendowane odpowiedzi

Autko posiadam a4 b7 avant 2006 rok.

Trochę grzebałem ale chyba nie umiejętnie, chce zakupić grill "plaster" wiem że bodajże do zwykłej wersji audi pasuje.. ale nigdy nie rozbierałem tego wiec nawet nie wiem od czego tam zacząć jakie śruby itd. Może ktoś coś podpowiedzieć? i czy zrobię to sam.

ALLEGRO.PL

Kup teraz Atrapa grill Audi A4 B7 04-08 RS look black połysk z Rymanów Zdrój na Allegro.pl, za 385 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Części karoserii}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, robiłem to u siebie i żeby wymienić grill musisz ściągnąć cały zderzak. Grill z tego co pamiętam jest przykręcony w paru miejscach do zderzaka. Ogólnie operacja nie jest trudna. Śruby od zderzaka są w nadkolach chyba po 3, od spodu jeśli masz osłonę, i od góry bodajże dwie(torx) troszkę schowane w okolicy grilla i sam grill też jest przykręcony, ale jak podniesiesz maske to od razu zobaczysz gdzie. Przy nadkolach trzeba sie trochę powygimnastykować. Dodam, że dużo lepiej wygląda jeśli dołożysz też taką "siatkę, plaster" w miejsca gdzie są  zaślepki halogenów. Ja niestety nie zrobiłem tego od razu i ściągałem drugi raz ale według mnie warto! Pozdrawiam

Edytowane przez kubicv10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie jest :D . A ta siatka to po prostu przyklejana?

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągniesz atrapy, które maskują wloty to bedzisz miał zatrzaski, które je trzymały. Najpierw dociąłem a potem ułożyłem siatkę tak żeby zatrzaski trafiły na te oczka w siatce, nałożyłem i delikatnie zacisnalem żeby siedziało. Dlatego lepiej uważać żeby nie urwać żadnego zaczepu, bo może odstawać i  lepiej jest kupić siatkę z "większym oczkiem" moje były za małe i dodatkowo musiałem je rozchylać żeby się wsunęły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...