Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana wtrysków audi a4 b5 1.9tdi 110km


adrianekxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b5 z silnikiem 1.9 tdi 110km (afn) a także posiadam A3 8l 1.9 tdi 90km (Agr) po kolizji i moje pytanie sporwadza się do tego czy wtryski z a3 będą pasować do A4 ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować bedą ale afn ma wieksze wtryski (średnice otworów w rozpylaczach)  od kazdego 90 konnego silnika. Afn bedzie słabszy ale to skorygować będzie mozna dawką paliwa przestawiajac nastawnik pompy. Nie jestem pewnien ale te wtryski od 90km maja chyba ustawione inne ciśnienia i po założeniu do afn bedzesz musial sprawdzic kąt wtrysku bo może sie zmienić.

Dlaczego chcesz zmienić wtryski?

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2021 o 23:46, Hezen napisał:

Pasować bedą ale afn ma wieksze wtryski (średnice otworów w rozpylaczach)  od kazdego 90 konnego silnika. Afn bedzie słabszy ale to skorygować będzie mozna dawką paliwa przestawiajac nastawnik pompy. Nie jestem pewnien ale te wtryski od 90km maja chyba ustawione inne ciśnienia i po założeniu do afn bedzesz musial sprawdzic kąt wtrysku bo może sie zmienić.

Dlaczego chcesz zmienić wtryski?

wtryski zmieniłem i czuć różnice ponieważ w a4 miały około 471tys. A w a3 miały 278tys. dodam do tego ze a4 ma chipa na 140km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...