Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słuchanie muzyki przez blueetoth pomocy


xentix33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam adu a4 b8 i chciałbym słuchać muzyki przez blueetoth.. Gdy łączę się z Audi normalnie jak ktoś zadzwoni to normalnie się wyświetla, ale jak mam zrobić żeby muzyka leciała. Posiadam mmi 2g.. Gdy puszczam muzyke to tak jak bym puszczał z telefonu bo z telefonu leci, jakieś pomysły? Trzeba to włączyć czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xentix33 napisał:

Witam. Posiadam adu a4 b8 i chciałbym słuchać muzyki przez blueetoth.. Gdy łączę się z Audi normalnie jak ktoś zadzwoni to normalnie się wyświetla, ale jak mam zrobić żeby muzyka leciała. Posiadam mmi 2g.. Gdy puszczam muzyke to tak jak bym puszczał z telefonu bo z telefonu leci, jakieś pomysły? Trzeba to włączyć czy jak? 

Uzupełnij profil jaki masz samochód. Bluetooth w A4 B8 ogólnie był tylko zrobiony pod rozmowy telefoniczne.

Aczkolwiek jeżeli masz MMI 2G to jedyne co możesz zrobić to kupno adaptera (ale i tak nie będziesz mógł zmieniać na MMI muzyki, tylko bezpośrednio na telefonie).

Bez adaptera przesyłanie muzyki z telefonu działa tylko na MMI 3G+, które było w polifcie A4-B8 w latach 2012-2015.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem wobec ! Witam wszystkich.

Korzystając z tematu. Chcę zapytać o interfejs Bluetooth pod ami które mam w schowku.

Wygląda na to że moje mmi to 3g low Basic 

Wersja oprogramowania BNav...

Czy koniecznie potrzebuje interfejs Bluetooth z dodatkowym zasilaniem pod USB ? Ten bez nie zadziała ? 

Ogólnie w aucie poza tym ami nie znalazłem nic więcej USB ani AUX ... I końcowo chce ominąć każde zbędne kabelki np.pod zapalniczkę by zasilić te blutu.

 

Proszę o podpowiedź jak to wygląda bo ciągle nie mam pewności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...