Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z elektryczną roletą bagażnika Audi A4 B9 Avant


Klekle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Tak jak w temacie, mam problem z elektryczną roletą. Mianowicie nie reaguje na otwieranie/zamykanie klapy bagażnika. Uchwyt na prowadnicy pozostał w górnym położeniu. Dostałem się do silniczka odpowiedzialnego za tą funkcję.

Sprawdziłem czy w wiązce jest napięcie: 

  • Po naciśnięciu przycisku otwarcia klapy bagażnika, na stykach (5 and 6) pojawia się napięcie (10V)- brak reakcji.
  • Na tych samych stykach podłączyłem silniczek na krótko, podając 12V - koło zębate kręci się.

Sprawdziłem bezpieczniki - wszystkie są ok. 

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?  

Inked142841846_1125866771167730_7059755158904412391_n_LI.jpg

142118363_817819208799622_18202540433071277_n.jpg

142338603_4060866100610604_6041236073442703358_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem tylko u mnie roleta sie nie otwiera (kombi b9)zaciela sie przy zamknietej klapie.Ledy w bagazniku tez sie nie zaswieca bo komp mysli ze bagaznik jest zamkniety. prawdopodobnie zrobilem zwarcie na myjni :( tyl szyba byla mocno zaparowana  bezpieczniki wszystkie sa dobre podlaczylem + - od akumulatora i mechanizm dziala wiec nie jest spalony  chyba jest cos przyblokowane w gl kmputerze.pozdro

 

 

 

Edytowane przez Jazon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne tylko że u mnie tydzień nie działa potem znów działa i tak w kółko Macieja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie pod temat, choc mam troche inny problem - choc to niewielki w porownaniu do opisanego.

Czasami mam tak (bardzo rzadko) ze otwieram bagaznik, roletka sama odjezdza, ale jak zamykam to 1 raz na 20 roletka sie nie zamknie... nie wiem czy to przypadek czy jest to moze z czyms zwiazane? (Audi Avant).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...