Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak sprawdzić, czy przebieg byl cofany


arturos

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym zapytac czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia czy przebieg jest oryginalny (A4 1.9 TDI 110PS 1997r), jest to moze jakos zakodowane w kluczyku, komputerze czy gdzies jeszcze??

-> http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2329&highlight=przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w centralnym kompie audi w ASO (jezeli byl serwisowany na terenie UE)

Z tego co wiem to dotyczy tylko aut po 2000 roku czyba że się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszkowaty ten post ale nie bede zakładał nowego.

I tak: byłem w serwisie vw(po jakies duperele) i naszlo mnie ,żeby sprawdzic w kompie typ za free sprawdził i zdziwko!!! zero histori pojazdu! wszystkie dane o aucie były, wyposażenie , kolor i wszystkie pierduły ale brak histori przeglądów!!! mam książeke serwisową, faktóre zakupu w vw-audi (i kupe innych papierów), wiem ,że ksiażka może byc lewa (nie problem zrobić). Ale myślałem ,że wyskoczą chociaż jakieś dane o przegladach gwarancyjnych, przecież auto jak zostało kupione i było nowe musiała co ileś tyś km mieć przegląd.

Panowie co o tym myśleć???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszkowaty ten post ale nie bede zakładał nowego.

I tak: byłem w serwisie vw(po jakies duperele) i naszlo mnie ,żeby sprawdzic w kompie typ za free sprawdził i zdziwko!!! zero histori pojazdu! wszystkie dane o aucie były, wyposażenie , kolor i wszystkie pierduły ale brak histori przeglądów!!! mam książeke serwisową, faktóre zakupu w vw-audi (i kupe innych papierów), wiem ,że ksiażka może byc lewa (nie problem zrobić). Ale myślałem ,że wyskoczą chociaż jakieś dane o przegladach gwarancyjnych, przecież auto jak zostało kupione i było nowe musiała co ileś tyś km mieć przegląd.

Panowie co o tym myśleć???

pozdrawiam

moze diagnosta kiepski i nie potrafi obslugiwac sprzetu? pdjedz do kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione (nówka) u dilera w vw-audi (w hamburgu) serwisowane w tym serwisie a kupione przezemnie od innego dilera vw-audi z miejscowosci...... (nie pamietam ale tez niemcy). Ale gdyby byla awaria to pokazał by wszystkie dane o samochodzie??(kolor, wyposazenie itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może auto nie był serwisowane w ASO tylko gdzie indiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione (nówka) u dilera w vw-audi (w hamburgu) serwisowane w tym serwisie a kupione przezemnie od innego dilera vw-audi z miejscowosci...... (nie pamietam ale tez niemcy). Ale gdyby byla awaria to pokazał by wszystkie dane o samochodzie??(kolor, wyposazenie itd.)

tak, ta sa 2 rozne serwery,

Ale gdyby byla awaria to pokazał by wszystkie dane o samochodzie??(kolor, wyposazenie itd.)
takie dane z tego co wiem sa zapisane w kodzie nadwozia...mialem nawet gdzies rozpisane co kazda literka po kolei oznacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest możliwość uzyskania informacji na temat oleju jaki był lany do silnika w taki sposób ?? Jeśli tak to gdzie na terenie warszawy mogą udzielić takiej informacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...