Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak sprawdzić, czy przebieg byl cofany


arturos

Rekomendowane odpowiedzi

w centralnym kompie audi w ASO (jezeli byl serwisowany na terenie UE)

Nie koniecznie. Ja kupiłem serwisowany we Włoszech i sie żabojadom nie chciało wpisywać do kompa.

Co prawda serwis był robiony z salonie WV a nie Audi, ale to nie gra specjalnie roli.

Ludzie w ASO u nas powiedzieli że Włoszech to normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest możliwość uzyskania informacji na temat oleju jaki był lany do silnika w taki sposób ?? Jeśli tak to gdzie na terenie warszawy mogą udzielić takiej informacji ??

W tej sprawie to sam Pan Bóg Ci nie pomoże... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszkowaty ten post ale nie bede zakładał nowego.

I tak: byłem w serwisie vw(po jakies duperele) i naszlo mnie ,żeby sprawdzic w kompie typ za free sprawdził i zdziwko!!! zero histori pojazdu! wszystkie dane o aucie były, wyposażenie , kolor i wszystkie pierduły ale brak histori przeglądów!!! mam książeke serwisową, faktóre zakupu w vw-audi (i kupe innych papierów), wiem ,że ksiażka może byc lewa (nie problem zrobić). Ale myślałem ,że wyskoczą chociaż jakieś dane o przegladach gwarancyjnych, przecież auto jak zostało kupione i było nowe musiała co ileś tyś km mieć przegląd.

Panowie co o tym myśleć???

pozdrawiam

Wszystkei te informacje uzyskasz po zalogowaniu na www.audi.de

sprawdzenie przebiegu jest możliwe tylko po wymontowaniu komputera i dostaniu się bezpośrednio do niego.

Tak naprawdę nawet sprawdzanie w ASO nie musi być wiarygodne. Słyszałem o kolesiu w niemczech który kręcił 50 tys rocznie cofał licznik i do serwisu na przegląd - i w papierach i historii masz wszystko ok - nie tylko Polak wszystko potrafi.

Jednak dla minimum bezpieczeństwa radzę podzwonić po ASO na podstawie numeru VIN podadzą ci hisorie auta jeżeli było kiedykolwiek w serwisie. Radzę robić to przed zakupem bo miałem już zapewniena że 100% bezwypadkowy a po sprawdzeniu w ASO okazalo sie ze wzmieniany caly przod co prawda w ASO ale wymieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem uszkodzony licznik - uszkodzenie powstalo prawdopodobnie przy cofaniu licznika. Znajomy szaman od elektroniki samochodowej wpial sie swoim sprzetem w zlacze diagnostyczne i odczytal wartosc przebiegu ze sterownika silnika - bez zadnego wyciagania - bylem przy tym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częś krajów zwłaszcz tychz UN wpisuje przebieg w dniu przeglądu rocznego. ja te kwity posiadam i jestem w stanie udowodni realny przebieg pojazdu. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co słyszalem to w BMW jest kombinacja taka ze przy wl silniku trzyma sie reset km i gdy sie trzyma to gasi sie silnik i wl znow zaplon i na 10s wyskakuje orginalny przebieg czy cos takiego nie sprawdzalem tego tylko tak slyszalem i czy w audi jest tez taka kombinacja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...