Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana przedniego zderzaka s-line na competition


Biesiad_90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na ten temat znalazłem trochę informacji na forum i zaczerpnąłem wiedzy od kolegi z forum, ale chciałbym jeszcze potwierdzić przed rozpoczęciem zamawiania części :)

Do celu, auto to s4 b8.5 i wymyśliła mi się zmiana zderzaka na wersje competition. Na forum znalazłem liste części jakie trzeba zakupić kiedy przechodzi się "ze zwykłego" zderzaka, ale jako że mam wersję S także muszę zakupić to wszystko? 

 

8K0807611E - element zamykający środek zderzaka

 

8k0807513 a y9b - listwa czarna

 

8k0807647 B - siatka środek zderzaka

 

8k0807083 A - adapter nadkola lewa

 

8k0807084 A - adapter nadkola prawy

 

8k0807682 T 01C - kratka wlotu powietrza prawa

 

8k0807681 Q 01C - kratka wlotu powietrza lewa

 

8k0807246 - nakładka prawa

 

8k0807245 - nakładka lewa

 

Druga sprawa. Posiadam już przedni Grill honeycomb który dostarczył mi jeden z naszych chińskich braci. Pytanie czy Grill w wersji S i Competition jest identyczny. Grili do wersji competition na ebay'u nie znalazłem, ale z tego co pamiętam to była chyba różnica między wersja zwykła a s-line ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 07:21, Biesiad_90 napisał(a):

Witam. Na ten temat znalazłem trochę informacji na forum i zaczerpnąłem wiedzy od kolegi z forum, ale chciałbym jeszcze potwierdzić przed rozpoczęciem zamawiania części :)

Do celu, auto to s4 b8.5 i wymyśliła mi się zmiana zderzaka na wersje competition. Na forum znalazłem liste części jakie trzeba zakupić kiedy przechodzi się "ze zwykłego" zderzaka, ale jako że mam wersję S także muszę zakupić to wszystko? 

 

8K0807611E - element zamykający środek zderzaka

 

8k0807513 a y9b - listwa czarna

 

8k0807647 B - siatka środek zderzaka

 

8k0807083 A - adapter nadkola lewa

 

8k0807084 A - adapter nadkola prawy

 

8k0807682 T 01C - kratka wlotu powietrza prawa

 

8k0807681 Q 01C - kratka wlotu powietrza lewa

 

8k0807246 - nakładka prawa

 

8k0807245 - nakładka lewa

 

Druga sprawa. Posiadam już przedni Grill honeycomb który dostarczył mi jeden z naszych chińskich braci. Pytanie czy Grill w wersji S i Competition jest identyczny. Grili do wersji competition na ebay'u nie znalazłem, ale z tego co pamiętam to była chyba różnica między wersja zwykła a s-line ? 

Witam Cię kolego, czy możesz mi udzielić jakis informacji na temat tego montażu zderzaka competition? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, kupiłem pęknięte auto przodem z usa. Z racji tego ze zderzak muszę kupić myslem nad wrzuceniem już czegoś ciekawszego.

Teraz tylko pytanie czy ten zderzak będzie pasował p&p do zwykłej wersji. Czy będzie pasował np. Do błotników?

2 sprawa czy mam na coś szczególnego zwrócić uwagę?

Czy potrzebuje jakieś inne slizgi np? 

Czy tylko te części które masz napisane powyżej? 

Jeszcze pytanie odnośnie Grilla. Czy będzie pasował kazdy? Czy też musi być specjalny grill? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, graphinium napisał(a):

Generalnie, kupiłem pęknięte auto przodem z usa. Z racji tego ze zderzak muszę kupić myslem nad wrzuceniem już czegoś ciekawszego.

Teraz tylko pytanie czy ten zderzak będzie pasował p&p do zwykłej wersji. Czy będzie pasował np. Do błotników?

2 sprawa czy mam na coś szczególnego zwrócić uwagę?

Czy potrzebuje jakieś inne slizgi np? 

Czy tylko te części które masz napisane powyżej? 

Jeszcze pytanie odnośnie Grilla. Czy będzie pasował kazdy? Czy też musi być specjalny grill? 

Dobra przepraszam aktualnie jest zderzak s-line, nie zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, graphinium napisał(a):

Dobra przepraszam aktualnie jest zderzak s-line, nie zwykły.

Wszystko będzie pasowało, musisz kupić elementy które są rozpisane powyżej. Z tego co mi wiadomo to każdy gril także będzie pasował do tego zderzaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...