Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piasta koła z łożyskiem - opinie marki Delphi Kamoka SKV itp.


kimilos

Rekomendowane odpowiedzi

Ech zebrało się grono fachowców. Jak mogą być miarodajne komentarze na allegro skoro jest na to 90 dni? Sory ale jak piasta czy tam wahacz nie rozpadnie się przy montażu to wytrzyma te 3 miesiące. Akurat firmy GSP będę bronił ponieważ sprzedałem tego setki(głownie przeguby i półosie ) i nie miałem żadnych reklamacji. Otrząśnijcie się bo to że komuś mechanik powie że kupiliśmy "ostatnie gówno" nie znaczy że tak jest. Czasy gdzie reklamacji na chińskie częsci było 30% już dawno minęły. Nikomu to się nie opłaca. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chętnie wysłucham wyjaśnienia skąd teoria  " chińskiego najtańszego g**na".  Piasty innych często ponad 3 krotnie droższych brandów mają wyższy współczynnik reklamacji (dane od jednego z top 3 najwiekszych dystrybutorów w kraju) i jakoś nie są "gówniane" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolesia troche poniosla fantazja, mam we aucie zestaw wahaczy SKV zalozony ponad 4 lata czy nawet 5 temu, zrobilem na nich ponad 110 000km, cena zestawu niecale 500zl - czego chciec wiecej. Odnosnie piasty SKV się nie wypowiem, znajomy wymienial piaste GSP i od samego poczatku wyla ja sku...byk. Znalazlem watek na forum:

gdzie ludzie juz nie pisza tak kolorowo o piastach gsp i opinia raczej jest marna, patrzac na moje doswiadczenie z obiema markami SKV czy GSP wybralbym zdecydowanie SKV bo jak napisalem na wstepie zywotnosc wahaczy jest bardzo dobra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2021 o 01:56, Dystrybutor SKV napisał:

Dlatego chętnie wysłucham wyjaśnienia skąd teoria  " chińskiego najtańszego g**na".  Piasty innych często ponad 3 krotnie droższych brandów mają wyższy współczynnik reklamacji (dane od jednego z top 3 najwiekszych dystrybutorów w kraju) i jakoś nie są "gówniane" 

A ja chętnie posłucham skąd bierzecie te piasty i łożyska. Bo na pewno nie produkujecie tego ani w Polsce ani w Niemczech. Więc SKV Germany z Germany ma wspólnego tylko tyle, że produkty są tam pakowane, albo i nawet nie.

a i nie wiem skąd wytrzasnęliście te 4 lata gwarancji bo przejrzałem większość ogłoszeń na allegro z waszymi częściami i nigdzie nie widzę więcej niż 24 miesiące, przykład:

ALLEGRO.PL

 

 

 

W dniu 16.02.2021 o 09:46, Sportowy81 napisał:

gdzie ludzie juz nie pisza tak kolorowo o piastach gsp i opinia raczej jest marna, patrzac na moje doswiadczenie z obiema markami SKV czy GSP wybralbym zdecydowanie SKV bo jak napisalem na wstepie zywotnosc wahaczy jest bardzo dobra.

 

A ja mam znajomego który zamontował wahacze SKV i nie jest z nich zadowolony, twierdzi, że kupił 4 lata temu wahacze SKV do A4 B5 i było wszystko cacy przejeździł na tym długo a SKV kupione jakiś rok temu do A4 B6 już mu tłucze. Brak powtarzalności w jakości produktu świadczy o tym, że nie jest to dobra marka ani tymbardziej warta polecenia, ale Dystrybutor SKV będzie się spuszczał żeby każdemu udowodnić że jest inaczej, w końcu mu za to płacą.

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2021 o 22:25, viktorion napisał:
W dniu 16.02.2021 o 01:56, Dystrybutor SKV napisał:

Dlatego chętnie wysłucham wyjaśnienia skąd teoria  " chińskiego najtańszego g**na".  Piasty innych często ponad 3 krotnie droższych brandów mają wyższy współczynnik reklamacji (dane od jednego z top 3 najwiekszych dystrybutorów w kraju) i jakoś nie są "gówniane" 

A ja chętnie posłucham skąd bierzecie te piasty i łożyska. Bo na pewno nie produkujecie tego ani w Polsce ani w Niemczech. Więc SKV Germany z Germany ma wspólnego tylko tyle, że produkty są tam pakowane, albo i nawet nie.

 

Mimo, że zamiast uzyskania odpowiedzi na zadane pytania usłyszałem kolejne pytania odpowiem na nie. 

Odnieś się proszę jak to jest, że to "chinskie najtansze gówno" ma znacznie niższe współczynniki reklamacji niż inne zachodnie marki. (dane uzyskane od największych dystrybutorów w kraju)

Piasty kupujemy bezpośrednio z fabryki, będącej dostawcą części dla wielu marek oferowanych w hurtowniach w całej Europie. Wybacz ale adresu fabryki Ci nie podam.

W dniu 7.03.2021 o 22:25, viktorion napisał:

a i nie wiem skąd wytrzasnęliście te 4 lata gwarancji bo przejrzałem większość ogłoszeń na allegro z waszymi częściami i nigdzie nie widzę więcej niż 24 miesiące, przykład:

ALLEGRO.PL

Słaby dałeś ten przykład - zerknij co widzisz na pierwszym zdjęciu kartonik a tam jak bym napisane "4 years warranty" czyli po Polsku 4 lata gwarancji, to że sprzedawca źle wystawił opis w aukcji to nie nasza wina.

Jak pisałem wcześniej na piasty koła współczynnik reklamacji mamy znacznie niższy niż wiele topowych brandów, niska cena naszych produktów w dużej mierze wynika przede wszystkim ze znacznego skrócenia łańcucha  handlowego gdzie rzeczą naturalną jest, że każdy pośrednik musi zarobić.

W dniu 7.03.2021 o 22:25, viktorion napisał:

A ja mam znajomego który zamontował wahacze SKV i nie jest z nich zadowolony, twierdzi, że kupił 4 lata temu wahacze SKV do A4 B5 i było wszystko cacy przejeździł na tym długo a SKV kupione jakiś rok temu do A4 B6 już mu tłucze. Brak powtarzalności w jakości produktu świadczy o tym, że nie jest to dobra marka ani tymbardziej warta polecenia, ale Dystrybutor SKV będzie się spuszczał żeby każdemu udowodnić że jest inaczej, w końcu mu za to płacą.

Piszesz o braku powtarzalności jakości na podstawie szczątkowego wycinka informacji jakie posiadasz. Uwierz mi, że mamy pełne statystyki odnośnie reklamacji naszych części i doskonale wiemy ile jakich części wraca.  Jak napisałem wcześniej nasze współczynniki reklamacji są niższe od wielu zachodnich brandów, co przy niskiej cenie jest siłą naszej marki

Czy mógłbyś wskazać producenta części gdzie nie ma żadnych reklamacji? Szczerze wierzysz w to, że jest producent na którego części nie ma reklamacji? 

Na koniec napiszę coś Ci na pocieszenie - nasze piasty są tak niskiej jakości, że Moto-Profil z Chorzowa (nie wiem czy slyszałeś taki wiejski sklepik zaopatrujący większość wschodniej
Europy) poszedł w ślady Motorola (kolejny garażowiec z Krakowa zaopatrujący  pół Europy ) i wprowadził obok wychwalanego przez Ciebie GSP piasty SKV (zapewne ze względu na to, że jak to napisałeś jest to  "chinskie najtansze gówno"  ) :D

 

 

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą możesz wyjaśnić skąd u Ciebie nagła zmiana frontu do naszej marki? Pierw piszesz, że mamy dobre opinie a po chwili że to "najtańsze chińskie gówno" ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Swoją drogą możesz wyjaśnić skąd u Ciebie nagła zmiana frontu do naszej marki? Pierw piszesz, że mamy dobre opinie a po chwili że to "najtańsze chińskie gówno" ?

Gdyby byl kobietą napisałbym ze moze ma okres i dlatego :D

 

W dniu 7.03.2021 o 22:25, viktorion napisał:

Brak powtarzalności w jakości produktu świadczy o tym, że nie jest to dobra marka ani tymbardziej warta polecenia, ale Dystrybutor SKV będzie się spuszczał żeby każdemu udowodnić że jest inaczej, w końcu mu za to płacą.

Ty jestes gorszy niz baba, jak ktos napisal ze lozysko GSP wyło od samego poczatku to napisales ze jedna reklamacja wiosny nie czyni, jak u Twojego znajomego cos jest z zawieszeniem SKV piszesz ze jest brak powtarzalnosci, no proszę Cie bądź choć trochę pozornie uczciwy :D

 

6 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:
W dniu 7.03.2021 o 22:25, viktorion napisał:

a i nie wiem skąd wytrzasnęliście te 4 lata gwarancji bo przejrzałem większość ogłoszeń na allegro z waszymi częściami i nigdzie nie widzę więcej niż 24 miesiące, przykład:

ALLEGRO.PL

Słaby dałeś ten przykład - zerknij co widzisz na pierwszym zdjęciu kartonik a tam jak bym napisane "4 years warranty" czyli po Polsku 4 lata gwarancji, to że sprzedawca źle wystawił opis w aukcji to nie nasza wina.

Dobrze ze przetlumaczyliscie mu bo widac nie skumał po angielsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Czy mógłbyś wskazać producenta części gdzie nie ma żadnych reklamacji? Szczerze wierzysz w to, że jest producent na którego części nie ma reklamacji? 

Ciekawe co napisze GSP, BOSCH, VALEO? hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Swoją drogą możesz wyjaśnić skąd u Ciebie nagła zmiana frontu do naszej marki? Pierw piszesz, że mamy dobre opinie a po chwili że to "najtańsze chińskie gówno" ?

 

 

Zmiana frontu? to, że czytałem pozytywne opinie o Was nie znaczy i nigdy nie będzie znaczyć, że ja mam taką opinię, więc proszę mi nie wmawiać coś czego nigdy nie powiedziałem. :) 
"
Piasty kupujemy bezpośrednio z fabryki, będącej dostawcą części dla wielu marek oferowanych w hurtowniach w całej Europie. Wybacz ale adresu fabryki Ci nie podam."

Ale kraj mógłbyś podać.. chociaż wtedy byłoby wszystko jasne, bo mam 100% pewności, że wszystko bierzecie z chin. Dostawca części dla wielu marek, hmm.. niech zgadnę: Hart, Kamoka, Kraft, Daco, Dachstein, GT-Bergmann, Hans Pries, Maxgear, ME Premium, NTY?

#edit. Niedługo będę miał wahacze do wymiany, chętnie sięgnę po SKV tylko po to żeby jeszcze chętniej je zareklamować, bo wiem że nie wytrzymają długo. Oczywiście wymiana będzie zgodnie ze sztuką i wszystko na fakturze, nie u jakiegoś mirka pod strzechą. Zobaczymy czy nadal SKV ma tą trwałość co 4-5 lat temu. :)

 

Sportowy81 - z Tobą nie rozmawiam, więc nie będę wchodził w polemikę, bo będzie miało to nieciekawy finał. Skończ z wycieczkami ad personam, świadczy to tylko o twojej ułomności, a może wręcz upośledzeniu. Rozumiem, że na Twoje konto spływa jakaś kasa od SKV? bo tak żarliwie ich bronisz, że obrażasz innego użytkownika który nic Ci nie zrobił. O co Ci chodzi człowieku?

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, viktorion napisał:

Dostawca części dla wielu marek, hmm.. niech zgadnę: Hart, Kamoka, Kraft, Daco, Dachstein, GT-Bergmann, Hans Pries, Maxgear, ME Premium, NTY?

FEBI, MAYLE, DELPHI

nadal nie uzyskalem odpowiedzi na pytanie :

28 minut temu, Sportowy81 napisał:

Czy mógłbyś wskazać producenta części gdzie nie ma żadnych reklamacji? Szczerze wierzysz w to, że jest producent na którego części nie ma reklamacji? 

czy mogę o to prosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, viktorion napisał:

bo tak żarliwie ich bronisz, że obrażasz innego użytkownika który nic Ci nie zrobił. O co Ci chodzi człowieku?

Rozumiem, że tylko ty masz prawo obrażać innych pisząc o nas  " chińskie najtańsze g**no". W twoim przypadku nie świadczy to o ułomności, a może wręcz upośledzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dystrybutor SKV napisał:

FEBI, MAYLE, DELPHI

nadal nie uzyskalem odpowiedzi na pytanie :

czy mogę o to prosić?

A ja nadal nie uzyskałem odpowiedzi jaki to kraj :) Czy mogę o to prosić?

 

6 minut temu, Dystrybutor SKV napisał:

Rozumiem, że tylko ty masz prawo obrażać innych pisząc o nas  " chińskie najtańsze g**no". W twoim przypadku nie świadczy to o ułomności, a może wręcz upośledzeniu?

"O nas"? rozumiem, że identyfikujesz się jako SKV, masz tak wpisane w dowód? mocno się nie pomyliłem, bo przecież to jest jasne że bierzecie z chin. Może trochę z przesadziłem z tym "najtańsze", więc niech wam będzie - tanie.

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w pełni identyfikujemy się z marką którą oferujemy, jesteśmy z niej dumni a to jaki odniosła ona sukces na rynku jest potwierdzeniem dobrego kierunku w jakim podążamy.

Z przykrością stwierdzę, że jednak jesteś upośledzony skoro nadal obrażasz innych próbując być przy tym zabawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie wskazanie aukcji gdzie jak byk na kartonie napisane 4 lata gwarancji a ty sie plujesz skad wzielismy te 4 lata poniekąd świadczy o upośledzeniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dystrybutor SKV napisał:

tak w pełni identyfikujemy się z marką którą oferujemy, jesteśmy z niej dumni a to jaki odniosła ona sukces na rynku jest potwierdzeniem dobrego kierunku w jakim podążamy.

Z przykrością stwierdzę, że jednak jesteś upośledzony skoro nadal obrażasz innych próbując być przy tym zabawny.

Jako przedstawiciel firmy nie powinieneś obrażać innych użytkowników, a może i nawet klientów. Piękne podejście prezentujesz. Dumni z czego? kolejnej firmy ściągającej większość rzeczy z chin jakiej setki na rynku?

 

 

1 minutę temu, Dystrybutor SKV napisał:

w sumie wskazanie aukcji gdzie jak byk na kartonie napisane 4 lata gwarancji a ty sie plujesz skad wzielismy te 4 lata poniekąd świadczy o upośledzeniu :kox:

 

nie liczy się to co na kartonie tylko to co jest wpisane na aukcji allegro. Sprzedawca po 2 latach się wypnie, bo napisał w ogłoszeniu, że gwara 24 msc. Chyba Ty jesteś  upośledzony skoro tego nie potrafisz zrozumieć. 

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, viktorion napisał:

Jako przedstawiciel firmy nie powinieneś obrażać innych użytkowników, a może i nawet klientów. Piękne podejście prezentujesz. Dumni z czego? kolejnej firmy ściągającej większość rzeczy z chin jakiej setki na rynku?

 

Po prostu zniżyłem się do Twojego poziomu by coś do Ciebie dotarło:

poczytaj o naszej firmie to się dowiesz.

Top 10 w branży motoryzacyjnej 2020 w Polsce

Obecność w katalogu TecDoc (poczytaj sobie co to jest - zaledwie 700 firm z całego świata ma tam zaszczyt być)

Tytuł certyfikowanego dostawcy danych w TecAlliance

Nagrody Typu Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa itp.

Współpraca z najwiekszymi hurtowniami w Polsce, 

dystrybucja towarów do ponad 40 krajów

Nowoczesne centrum logistyczne (obecnie w budowie)

WWW.MOTOFAKTOR.PL

Firma Esen właściciel marki SKV, w związku m.in. z rosnącą pozycją na rynku, zdecydowała o kolejnej rozbudowie powierzchni magazynowej.

Teraz Ty się pochwal co sprawia, że masz prawo obrażać innych

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie sobie spokój ... . Szczerze, szkoda nerwów i palców.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/9/2021 at 5:44 PM, Dystrybutor SKV said:

 

 

Po prostu zniżyłem się do Twojego poziomu by coś do Ciebie dotarło:

poczytaj o naszej firmie to się dowiesz.

Top 10 w branży motoryzacyjnej 2020 w Polsce

Obecność w katalogu TecDoc (poczytaj sobie co to jest - zaledwie 700 firm z całego świata ma tam zaszczyt być)

Tytuł certyfikowanego dostawcy danych w TecAlliance

Nagrody Typu Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa itp.

Współpraca z najwiekszymi hurtowniami w Polsce, 

dystrybucja towarów do ponad 40 krajów

Nowoczesne centrum logistyczne (obecnie w budowie)

WWW.MOTOFAKTOR.PL

Firma Esen właściciel marki SKV, w związku m.in. z rosnącą pozycją na rynku, zdecydowała o kolejnej rozbudowie powierzchni magazynowej.

Teraz Ty się pochwal co sprawia, że masz prawo obrażać innych

 

 

Cześć. Czy mógłbyś mi powiedzieć jakie łożyska są stosowane w piastach SKV?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...