Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sportowy tłumik do A4 B5 1.8


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam, chce zamontowac sportowy tłumik do A4,

miałem zamiar kupic mugen'a ale sie wyleczyłem :biggrin:

Mysle o takim tlumiku:

http://moto.allegro.pl/item179820284_super_tlumik_km_malon_3spo_najtaniej_.html

http://moto.allegro.pl/item180332439_super_tlumik_km_malon_3_spo_styl_klasa_.html

Co o tym myślicie?

Jak to będzie chodziło? cicho? głośno?

Moze ktos taki ma założony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w golfie tlumik Ultera i powiem ci ze na poczatku mi sie to podobalo dopuki sie nie przepalil chodzil wmiare cicho i ladny pomruk wydawal a teras...chodzi tak glosno ze jak siedzisz na tylnej kanapie to ciezko wytrzymac na trasie ;/ takze NIE polecam! Chyba ze jakis dedykowany ...lub Remusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam taki pomysł ale nie wiem czy dobry:)

Koncowy tlumik jest tam jakiś sportowy ale strasznie cichy, normalnie prawie jak seryjny dopiero jak sie podejdzie pod sam tył auta to słychać cichy pomruk.

Wiec moze zostawił bym go a srodkowy tłumik "otworzył" i wszystko z niego powyciągał.

Jak by to wtedy chodziło?? jak myslicie?

Może ładny wtedy miał by dzwięk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci polecam zwykly ori ale musi byc ori. i taki mam i mi bardzo przyjemnie mruczy. daj sobie spokuj zakladac takie cos do 4 xylindrowego auta. znam wiele osob ktre takie tlumiki zalozyly i na szczescie juz sie z tego wyleczyly. to jest po prostu wiejski tuning. wracajac do dzwieku ori jutro postaram sie nakrecic filmik to ci pokaze.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki sam (przelotowy) jak chcesz kupic .mialem go do golfa 2 zakladac ale sprzedalem i mi zostal a teraz mam a4 tdi i tez sie zastanawiam czy go nie zalozyc co panowie powicie o tym :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem wszystkich, jak to sie zwyklo nazywac "sportowych tlumikow".. buczy strasznie, a tak jak powiedzial schiller..... ORI THE BEST ;) ja zmienilem tylko koncowke na podobna do tej z S4 :) ..."dwururka"... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zalozonego sebringa i powiem ze jestem bardzo zadowolony nie ma zadnego ryczenia jak w tych firmy KM czy ulter jest serja jak sie spokojnie jedzie a jak sie depnie to cos w rodzaju odglosow z kolektora ssacego taki jakby swist ale to tez za bardzo nie to nawet nie wiem jak to opisac. moze ci co slyszeli cos na ten temat powiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...