Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q5 8R Nie otwiera się bagażnik.


tatra-mario

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z tym że  odryglowuje a nie unosi się klapa, a po ręcznym uniesieniu i kliknięciu zamykania też nie chce się opuszczać.  Było wszystko ok i się skończyło.  Czego  można się uczepić w pierwszej kolejności.  

Edytowane przez tatra-mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sekundę więc zapiąłem VCDSa i błedów klapy brak. Może wieczorem dokładniej obadam parametry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadł napęd z zawiasu lewego - złożyłem ale coś nie umiem tego skalibrować. Czy adaptacje 00 wykonuje sie na zamkniętej czy otwartej klapie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz podpinać pod vcds.

Otwórz klapę ręcznie popychając ją albo do końcowej górnej pozycji lub do rządanej pozycji, naciśnij i trzymaj przycisk zamykania przez ok. 5 sek. do potwierdzenia zapisania pozycji czyli aż kierunkowskazy zaczną migać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi ze tak nie chce współpracować. Tzn mruga po 4 sek.  i po naciśnięciu zamykania -zamyka. Ale chcąc otworzyć tylko odrygluje i trzeba ręcznie dźwigać. Po otworzeniu klikam zamknij i zamyka i tak w kółko. Nie wiem czy tam w tym silniku się nie poprzestawiały kąty lub  wałek nie zrobił obrotu w którąś stronę jak był wpadnięty z zawiasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VCDS nie robi nic innego. Też apisuje górną pozycję. Może rzeczywiście silniczek się przestawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontowałem znowu silnik i zauważyłem ze gdy jest na wolności to po kliknięciu kreci się aż czasówka lub  przycisk go zatrzyma. Testowałem obrót w lewo, obrót w prawo licząc od pozycji wyjściowej i żadnego postępu. Po resecie jest tak ze otwiera klapę na 30cm i po kliknięciu zamknij -zamyka. Kolejne razy to samo. Gdy uniosę i zapisze wysokość wyżej niż wysokość dachu  to zamyka i tylko odrygluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...