Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawa tylna lampa LED


Blinx095

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, mariusz36 napisał:

Tak ,  jak masz auto z USA i wymieniasz np. tylne lampy to musisz je przekodować (oddzielić stop od kierunków ) , ale też różnią się wtyczkami . Jak niektórzy  dają lampy USA do przerobienia to tam się rozcina te lampy , zmienia diody i dostosowuje się do EU . 

Nie robi sie tego w kodowaniach tylko w adaptacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miał już przerobione na wersje EU to i adaptacje są przeprowadzone. Wrzuć zdjęcie kostki, któą podpinasz do lampy. Zobaczymy czy ma wstawione adaptery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

Nie robi sie tego w kodowaniach tylko w adaptacjach

Dokładnie , wiadomo o co chodzi :thumbup1: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Skoro miał już przerobione na wersje EU to i adaptacje są przeprowadzone. Wrzuć zdjęcie kostki, któą podpinasz do lampy. Zobaczymy czy ma wstawione adaptery. 

O to i kostka.

Wtyka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tej kostki przewody idą do innej kostki? Tzn. czy możliwe, że jest to adapter wpięty między lampę a oryginalną wiązkę? Ze zdjęcia samej kostki nic nie da się wywnioskować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kostka wychodzi z auta i łączy się z tą kostką od lampy.

91e8b05a-3545-413e-9eb3-0b5886ed6f7a.jpg

be9ca65e-6380-4b22-bcd1-f8cdd6080074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki rodzaj przejściówki wpięty międy oryginalną wiązkę a lampę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1988382B-D59F-4F60-B66C-0BD072A63088.jpegTo nie jest żadna przejściówka , taka wtyczka wychodzi z lamy ( przynajmniej tej z US)

Edytowane przez mariusz36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka ze zdjęcia pierwszego łączy się z tą ze zdjęcia drugiego i trzeciego. Tak to było podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tą lampę byś wysuszył ? może będzie działać i wtedy spróbuj uszczelnić jakimś klejem do plastiku . Teraz tak do końca nie wiadomo czy jak byś tą jedną zamienił na EU to będzie działać dobrze z  tymi z US . Ja myślę że nie , ale mogę się mylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lampa nie działa. Zamówiłem nową, powinna pasować według numeru lampy przynajmniej. Mam nadzieję tylko, że wtyczka nie okaże się być inna niż ta która tu już podsylalem na zdjęciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blinx095 napisał:

Niestety lampa nie działa. Zamówiłem nową, powinna pasować według numeru lampy przynajmniej. Mam nadzieję tylko, że wtyczka nie okaże się być inna niż ta która tu już podsylalem na zdjęciu.

Ale według nr. jakiej ??? tej co masz teraz SD , bo jeśli tak to kierunek ( jak nie jest przerobiony ) będzie na czerwono . 

Nie mam akurat teraz lamp EU bo bym Ci porównał , ale zazwyczaj wtyki się różnią . Nieraz wystarczy lekko podciąć takie prowadnice w niej i też będzie OK . Nie wiem jak B9 z pinami , czy nie trzeba przełożyć , w Twojej na zdjęciu widać że ktoś przy nich coś robił . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę w B9 konwersja z US na EU odbywa się tylko za pomocą kodowania/adaptacji/parametryzacji. Lampy są takie same. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu widać, że wersja US też ma już pomarańczowy kierunek, tylko dodatkowo stop miga razem z kierunkiem i należy go wykodować. 

https://youtu.be/8hglRXzsL9A

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muskel1 napisał:

Tu widać, że wersja US też ma już pomarańczowy kierunek, tylko dodatkowo stop miga razem z kierunkiem i należy go wykodować. 

Wydaje mi się że to jednak na czerwono mruga :wink:  . Tak jak piszesz , kodowanie , adaptacja , ale diody to raczej wymieniają . Myślisz że Audi by nam tak życie ułatwiło :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Muskel1 napisał:

Tu widać, że wersja US też ma już pomarańczowy kierunek, tylko dodatkowo stop miga razem z kierunkiem i należy go wykodować. 

https://youtu.be/8hglRXzsL9A

lampy usa mają czerwone kierunki w b9 i tego kodowaniem nie zmienisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podesłać zdjęcie jak powinien wyglądać adapter z US na EU ? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Pytam , bo jeżeli lampa którą kupiłem będzie miała inną wtyczkę niż u mnie się znajduję to będę musiał ją podpiąć pod adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...