Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,6] 99'1,6 "17"


szypszun

Rekomendowane odpowiedzi

No piekne :a4fan: srebrne.

Tylko chyba trapi cie to samo co mnie ten no ten jakby to nazwac motorek a moze raczej silniczek :twisted: .

Jaki masz rozmiar obecnych felek?

Bo ja chce wrzycic 215/45/17 ale czy on to pociagnie :bicz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko ladne;] fele tez :lol: dokładka z przodu też bajerka;] ale tyl i progi juz mi cos nie pasuja :confused:

[ Dodano: 30-03-2007, 21:21 ]

No piekne :a4fan: srebrne.

Tylko chyba trapi cie to samo co mnie ten no ten jakby to nazwac motorek a moze raczej silniczek :twisted: .

Jaki masz rozmiar obecnych felek?

Bo ja chce wrzycic 215/45/17 ale czy on to pociagnie

co nie pociagnie :lol: ja mam 225/40/18 i jezdzi :lol: wkoncu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie cos sie zastanawialem czy koledzy pisza o tym autku, ktorego foto sa w 1 poscie :rolleyes:

tyl jest tragiczny! progi jakies krzywe...yhhh felunek - jak 100000 innych, aronala. mi sie calkiem nie widzi. Przód jeszcze ok, moze sie podobac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szypszun, Nie obraz sie , ale spitoliles auto, w seri jest ladniejsze, a po zatym gleba podstawa. To moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kazdy ma swoj gust i ty zrobiles autko pod siebie, mnie sie ogolnie podoba. Zauwazylem tendencje na forum ze wiekszosc uwaza iz felgi, lampy i zderzak od s4 to jest full przerobek w swoim badz innych aucie, a najbardziej mnie smiesza posty o zmianie kierunkow w blotnikach. Rzeczywiscie panowie to jest PODSTAWOWA rzecz szczegolnie ze widac ją na pierwszy rzut oka. Jezeli przerabia sie autko to pasuje je zrobic tak zeby sie wyroznialo a nie zeby pozostalo seria:/ Ehhh, a to ze ktos da progi, zderzak inny niz s4 nie oznacza ze juz auto jest spartolone. Rozumiem ze chcecie dobrze i w wiekszosc opini sie zgadzam ale trzeba troszke patrzec na tuning z szerszego punktu widzenia. Nie mowie tu o tolerowaniu wiejskiego tuningu ale tuningu ktory ma w sobie troszke smaczku. I szczerze, wiekszosc ludzi zwroci wiecej uwagi na auto kolegi niz na nie jednego z was. Pozdrowienia Panowie:) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za opinie:) teraz mam 234/45/17 i daje rade V/max na tych laczkach to 190k/h ale... musze sie pochwalic ze na zimowych wyciołem 210 ale wtedy były 190 laczki i to 15cali

pozdro

[ Dodano: 05-04-2007, 18:15 ]

[ Dodano: 05-04-2007, 18:15 ]

:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...