Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z uruchamianiem silnika


ponte999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Audi a4 B5 1,6adp z gazem.Mam taki problem że gdy podłącze akumlator to za pierwszym razem normalnie odpala a gdy zgasze i chcę ponownie uruchomić silnik odpala i po chwili gaśnie bez względu czy będzie na benzynie czy zdąrzy się przełączyć na gaz wciskam gaz a obroty spadają na zero na jakby paliwa nie dostawała a gdy odłącze akumlator poszekam 60 sekund ponownie go podłącze za pierwszym razem odpali a potem ppprzy następnym odpalaniu znowu gaśnie nie mam już pomysłów proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kontrolka gaśnie immobilizer dziś robiłem bo był przetarty kabelek jakieś pomysły?

to sprawdź i wykasuj błędy i spróbuj ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wprowadziłem was w błąd gdy pierwszy raz odpalam znika a gdy drugi i następne mruga cał czas czyli pewnie immobilizer. Tylko teraz mam taki problem bo mam zainstalowany przycisk do immo pod mieszkiem a dokładnie w tym miejscu:

it6tz9otd1gti4usxdd.jpg

a po wyciągnięciu wygląda to tak:

ansvf83tvpdx6vyytxi.jpg

shshy1lymkm3ikwl3evf.jpg

Jest to przycisk z jakąś malutku płytką u spodu do której podłączone są dwa kabelki biały i czarny. Mam takie pytania czy spotkał się ktoś z takim immo i czy dodatkowo jest jeszcze ten drugi immo przy stacyjce a to zdjęcie mojego klucza w środku :

eoxgpq726seksgitqiw3.jpg

słyszałem poprostu o przeróbkach immo i czy może to być taka przeróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...