Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G Basic, Haigh, +, SIM


lukasz.h2o

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje.
Mam jeszcze pytanie, do czego sluzy ten przycisk i czy jego brak da sie "nadrobic" przez kodowanie MMI jak jest wersja high?
Czy to jednak czujniki i jak brak mamy brak przycisku to i nie ma czujnikow? :D
No i czy przydatne to jest?
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przycisk do uruchomienia czujników parkowania. Nie mając czujników parkowania przód i tył nie będziesz miał przycisku i nie zastąpisz go kodowaniami. Nawet jakbyś dołożył te czujniki.

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

potrzebuje pilnie pomocy (w sensie do końca dnia, jesli ktos bylby łaskaw):
- co to oznacza "GP2 Samochody ze szczególnym podnoszeniem wartości produktu" ?
- czy samochod WAUZZZ8K4FA155349 to na pewno wersja s-line zewnetrzna? Ponizszy kod PQD to potwierdza? Bo te ponizsze kody to dla mnie magia... (poza kołami "PRH")

image.png

 

wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, facelifting to by sie zgadzalo.

A jak z tym czy to prawdziwy sline zewnetrzny czy nie? Ktos wie? Wybaczcie presje (spam)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukasz.h2o napisał:

dzięki, facelifting to by sie zgadzalo.

A jak z tym czy to prawdziwy sline zewnetrzny czy nie? Ktos wie? Wybaczcie presje (spam)...

PQD- to zewn. pakiet s-line

PNQ- MMI® Navigation plus

PS1- sportowe siedzenia przod

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

audi a4 b8 lift:

czy jest jakas informacja (kontrolka, komunikat...) na jakich aktualnie światlach jade? Tzn czy na dziennych czy na mijania? Oczywiscie chodlzi o sytuacje gdy pokretlo swiatel ustawione jest na "auto" a na zewnatrz np. końcówka dnia (kiedy automat przelacza dzine na mijania).

dziekuje

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełączniku świateł świeci się led świateł mijania. Dodatkowo jeżeli masz włączoną nawigację, mapki w trybie świateł przestawiają się na ciemne. Na światłach dziennych mapki są jasne. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję,  zauważyłem także, że podswietlenie np. przycisków do otwierania szyb się włącza gdy swiatla przełączą sie z dziennych na mijania.

Pojawiły się jeszcze dwie zagwozdki: wydaje mi się że miałem podświetlenie pokręteł od nawiewów (50% pewnosci) oraz podswietlenie lampkek w drzwiach (te czerwone, które włączają się przy otwartych drzwiach - 90% pewnosci ze mialem) - jak to sprawdzic bez demontowania czy mam miec te podswietlenia? Mozna po VINie czy naklejce? O ile zdjęcie kloszy to pół biedy to nie chciałbym wydzierać nawiewów i szukac żarówek:) Do tej pory przelecialem bezpieczniki (te z boku kolumny od drzwi kierowcy i nic...:/ ).
Czekam na jakąs podpowiedź,

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA pokazuje tylko jeden nr.części kratki nawiewów dla wszystkich typów wyposażenia, więc myślę, że wszystkie są podświetlane. Nr. części lewej kratki to 8W1820901B 6PS. Na tej aukcji widać też przewody i kostkę.

ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz moze gdzie są bezpieczniki o tych kratek i/lub od podswitlenia drzwi? Te przy kolumnie kierownicy juz przeleciałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki raczej nie mają własnych bezpieczników. Steruje nimi BCM1. Podepnij pod kompa i zróbb autoscan, może są zapisane jakieś błędy.

Grzebałeś coś w kodowaniach lub adaptacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności zapytam, mówimy tu o A4 B9? Bo w profilu nie masz nic ustawione i nie wiadomo jakie masz auto. Uzupełnij go poprawnie to nie będzie niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, myślałem, że B9. 

Dla B8 ETKA poazuje także jeden nr części dla wszystkich typów.

Kratka nawiewu lewa 8T2820901G WVF

Na zdjęciu widać także przewód więc wygląda jakby wszystkie kratki były podświetlane. Pytanie tylko czy w pojazdach bez pakietu światło kratki te są podłączone.

20220129_170946.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...