Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio słabo odbiera - błąd antena radiowa przerwa w obwodzie


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów...

Od jakiegoś czasu, mam problem z radiem...bardzo słabo odbiera niektóre stacje które wcześniej działały bez zarzutu.

Wymieniłem bacik na nowy (z ASO) troszkę się poprawił odbiór, ale VAG pokazał błąd w radiu którego nie można usunąć "00856 - Antena radiowa - przerwa w obwodzie".

Gdzie szukać przyczyny ? Czy najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ wzmacniacz który jest w stopce anteny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał, że dostała się woda i styki skorodowały. Nie mniej wyciągnąłbym ten wzmacniacz antenowy i go zweryfikował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 22:56, cabanmat napisał:

Witam Kolegów...

Od jakiegoś czasu, mam problem z radiem...bardzo słabo odbiera niektóre stacje które wcześniej działały bez zarzutu.

Wymieniłem bacik na nowy (z ASO) troszkę się poprawił odbiór, ale VAG pokazał błąd w radiu którego nie można usunąć "00856 - Antena radiowa - przerwa w obwodzie".

Gdzie szukać przyczyny ? Czy najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ wzmacniacz który jest w stopce anteny ?

Znalazłeś przyczynę usterki? 

Miałem ten sam błąd na VCDS. Przyczyną była końcówka anteny radiowej którą wpinasz we wzmacniacz. Wymieniałem na nową i po problemie. 

Też obstawiałem wzmacniacz, kupiłem nawet nowy OEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...