Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 2002, 3.0 V6 Sedan - Jakie felgi?


mattiias608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie felgi polecacie? 

Rozstaw śrub 5x112, Otwór centrujący 57,1 (czy może być większy np 72?) :kwasny:  Co z szerokością?

ET 38/43 jest rekomendowane. 

Chociaż nie wiem i nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na to czy mogą być ET 45 lub 35? Obecnie mam ET 43 oryginalne felgi od Audi. Planuje kupić jakieś od OZ lub BBS aczkolwiek nie wykluczam innych marek. Cena około 1500/2500 MAX. Używane czy nie nie ma znaczenia, oby wyglądały. Min 17 cali, teraz mam 16. Nie maja być jakieś ogromne, komfort jazdy ma pozostać. Max 18 cali chociaż 17 bardziej do mnie przemawia. Większość fajnych felg od OZ które wpadły mi w oko mają ET 35 i wolałbym aby bardziej wystawały z auta czyli takie 35 jeśli można lub 38. Nie jestem zainteresowany nakręcaniem jakiś część itp, felga ma wejść tak jak oryginalna i nie ma być wątpliwości ponieważ zakup zapewne będzie robiony przez internet. Jeśli o czymś zapomniałem lub zle napisałem to bardzo proszę mnie poprawić. 

Macie jakieś pomysły ?

Dobór opon pod felgi to już tylko formalność ale jestem zielony w temacie więc jeśli macie jakieś uwagi warte wzmianki to walcie śmiało! 

 

Ps. Jest to czarne Audi, więc nie wiem białe felgi?  Podobają mi się czarne z lekkim dotykiem czerwieni no ale cena od razu leci konkretnie w górę wiec może całe czarne ? 

Edytowane przez mattiias608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45/17  szer.felgi 7,5 cala ,  ET- do wyboru, aby po rantach nie tarło (tu już musisz poczytać forum) . Otwór centrujący 57,1 mm .

Zapomniałeś napisać jakie masz zawieszenie bo to też bardzo ważne.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest zawieszenie sportowe, oryginalne z salonu bardziej konkretnie niestety nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2021 o 19:41, Fido napisał:

235/45/17  szer.felgi 7,5 cala ,  ET- do wyboru, aby po rantach nie tarło (tu już musisz poczytać forum) . Otwór centrujący 57,1 mm .

Zapomniałeś napisać jakie masz zawieszenie bo to też bardzo ważne.

Chyba jednak skończy się na tych. Jakie opony polecasz ? 235/45/18 Michelin Pilot Sport 4 czy może do 18stki inne ? Chociaż do nich potrzebne będą dystanse 18/15mm ale niestety ładniejszych felg znalezć nie mogę. :p 

 

Felgi alu BBS CH 025 Motor sport 18 5x112 

 

Edytowane przez mattiias608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40 lub 235/40

dystanse 20/18mm żeby to jakoś wyglądało lub 18/15 bezpiecznie.

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...