Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o kluczyki


dominiks18

Rekomendowane odpowiedzi

moze to dla was bedzie smieszne pytanie ale nie bardzo wiem od czego jest ten przycisk w tym kluczyku,w srodku jest bateria i taka mala dioda chyba ale ona nie wiem czy ma swiecic czy nie bo nie swieci bateria nowa,bo takie male cos to chyba immo,czy moge sprobowac wyciagna to immo i sprobowac odpalic auto ??cos sie stanie??? mam jeszcze drugi kluczyk ktory widac na foto z zawieszka, i drugie pytanko czy da sie dorobic kluczyk scyzoryk i podlaczyc alarm do niego i domykanie szyb ???chodzi mi o dolozony alarm bo fabrycznego nie mam!!!sorki ze tak troszke namieszalem w tym poscie

URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fdf9c66c42679f09]fdf9c66c42679f09m.jpg[/url]

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ba0e249313d0103d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wymienić transponder i zaprogramować - w nowych kluczach jest nowy typ transponderów wejdź na >>> GG

i jeszcze to >>>> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=919&postdays=0&postorder=asc&highlight=kluczyki&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!ja kupilem kluczyk z pilotem od audi oryginalny z kodem 4d0 837 231 K o czestotliwosci 433,92 MHz niestety grot posiadam HAA rozebralem moj kluczyk i zaczalem kombinowac, jednak niechce uszkodzic sobie jeszcze mojego starego kluczyka zanim nie bede pewny! probouje rozebrac ten scyzoryk ale nie chce go uszkodzic ktos wie jak sie za to zabrac? jezeli bede juz pewny to wezme kontowke, i pilniki i spoluje tak stary grot aby wszedl w scyzoryk, to mi rozwiaze sprawe grotu, pozostaje immo i pilot, mam nadzieje ze uda mi sie dopasowac go do alarmu (cobra), bede probowal a wyniki to sie okaze! kolega z gg niestety juz nie odpowiada, chyzby zmienil numer? Pozdrawiam Jocker01

ps oto fotka:)

580cefa7c845a0a9.jpg[br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 20:32 _________________________________________________aha i jak dostac sie do immo w scyzoryku, jak otowrzyc te strone z guzicznikem uwalniajacym kluczyk, nieche tego uszkodzic, probowalem podwazac, ale ani drgie, jakies sugestie, komus sie to udalo? Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc z grotem jest skrecona. Srubka pod znaczkiem OOOO

Czesc z przyciskami musi sie rozejsc na pol, podwaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, dzieki ale wciaz nie widze zadnej srobki, po prawym kolkiem w znaczku jest lekkie wybrzuszenie, tylko jak sie sciaga ten znaczek, jest przyklejony, czy jakos?

4708146b2f65a1c4.jpg

pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikus, miales racje, jest srobka, dzieki wielkie. teraz musze tylko przelozyc moj oryginalny alarm + grot dociac aby wszedl do kluczyka!

453528f23b6c5d48.jpg

Pozdrawiam Jocker01[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 13:53 _________________________________________________juz mocniej nie mogli przykleic tej pestki immo :( wie ktos czy jakis locksmith bedzie w stanie zapisac odpowiednie dane do immo, jak nie to poprostu przeloze oryginalne immo z mojego kluczyka i powinno dzialac prawda! pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz zapasowego do przeloz. Tylko uwazaj przy wyciaganiu ze scyzoryka zeby ci nei pekla pestka.

Najlepiej wsadzic w jakis aceton, czy cos. Nie pameitam co rozpuszcza ten klej.

A jesli pestka z scyzoryka jest ze stalym kodem to bez problemu Ci przekoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, zaraz wezme od zony jakis zmywacz do paznokci z acetonem, teraz pozostalo mi jeszcze przlozenie plytki pilota od alarmu, wzialem moja plytke pod siwatlo i sprawdzilem gdzie nie ma sciezek, lub sciazki sa latwe to zespolenie od nowa, zamierzam go dociac w tych miejscach i polaczyc przerwane sciezki przewodzikami! a ze scyzoryka wyluruje wszysktie nie portrzebne (przeszkadzajace) podzespoly i czesci. bo jednak ten pilot nie bedzie dzialal z moim alarmem, a szkoda! jeszcze jedno pytanko, bo i tak zamierzam zniszczyc ta plytke ze scyzoryka ale wolalbym ja poprstu wyjac bez uszkodzenia, czy te bolce pozlacane sie wyjmuja? wykrecaja? probowalem je obracac kombinerkami, obracaja sie ale nie wykrecaja! Pozdrawiam Jocker01

5d94a701aebe60a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat.

Jak wyjąć sam ten grot kluczyka w scyzoryku ? Zauważyłem dziurkę w tym metalowym gnieździe obrotowym, w którym jest osadzony grot, tam się wybija jakiś bolec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te bolce pozlacane sie wyjmuja? wykrecaja? probowalem je obracac kombinerkami, obracaja sie ale nie wykrecaja! Pozdrawiam Jocker01

5d94a701aebe60a7.jpg

Witam!

Ponawiam pytanie kolegi - jak to jest z tymi bolcami trzymającymi płytkę?

Można je wyszarpać kombinerkami czy trzeba zeszlifować?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...