Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Którą nawigację zainstalować ?


lex57

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę czy warto zainstalować nawigation plus MFD Blaupunkt czy Audi mawigation plus RNS-E czy dać sobie spokój bo mało dokładne a kupić jakiegoś Tom tom czy Becker czy inną z góry dzęki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanei czy chcesz miesc navi fabryczna czy nie.

Czy bedziesz ogladam na niej DVD

I jaka kasa dysponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejne pytanie, do czego potrzebna Ci navi, raz na jakiś czs, czy często korzystasz i jeździsz w trasy??? jeśli często i potrzebujesz bardzo szczegółowej navi to ori odpada w porównaniu np z navi beckersa. Miałem bezpośrednie porównanie i beckers wypada o wiele lepiej.fakt że ori wygląda ładniej niż navi na uchwycie pod szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś przygotowany finansowo to zakładałbym RNS-E :rolleyes:

ja też jestem za ori... automapę czy tomtoma możesz mieć teraz prawie w każdym telefonie (windows mobile) i używać w razie czego... a na RNSie DVD razem z TV da się oglądać choć koszty spore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam RNS-e a mapa 2009 nie jest wcale taka slaba mam porownanie z TT i Automapa :)

Jezdze na RNS-e jak jest probelm mam TT w podlokietniku hehe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym nie polecal ori navi tanim kosztem kupisz jakies urzadzenie a mapy dobierac bedziesz wedle uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem RNS-a i jestem bardzo zadowolony.

Mapy dokładne, system banalnie prosty w obsłudze.

Dla porównania teraz jeżdżę też BMW z systemem navi i nie dorasta on do pięt Audi.

Jeżeli jeszcze raz miałbym zakładać nawigację to założyłbym tylko RNS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejne pytanie, do czego potrzebna Ci navi, raz na jakiś czs, czy często korzystasz i jeździsz w trasy??? jeśli często i potrzebujesz bardzo szczegółowej navi to ori odpada w porównaniu np z navi beckersa. Miałem bezpośrednie porównanie i beckers wypada o wiele lepiej.fakt że ori wygląda ładniej niż navi na uchwycie pod szybą.

Kuredu, mapa do B8 (MMI) jest zdecydowanie mniej dokładna niż ta która chodzi w RNS-E.

lex57 Polecam ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html i bardzo polecam RNS-E :good: Nie tylko jako urządzenie do nawigowania ale jako świetny kombajn multimedialny doskonale zintegrowany z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejne pytanie, do czego potrzebna Ci navi, raz na jakiś czs, czy często korzystasz i jeździsz w trasy??? jeśli często i potrzebujesz bardzo szczegółowej navi to ori odpada w porównaniu np z navi beckersa. Miałem bezpośrednie porównanie i beckers wypada o wiele lepiej.fakt że ori wygląda ładniej niż navi na uchwycie pod szybą.

Kuredu, mapa do B8 (MMI) jest zdecydowanie mniej dokładna niż ta która chodzi w RNS-E.

lex57 Polecam ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html i bardzo polecam RNS-E :good: Nie tylko jako urządzenie do nawigowania ale jako świetny kombajn multimedialny doskonale zintegrowany z autem.

Co racja to racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...