Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części firmy NTY z jakiego kraju?


czakrol

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie wyrazić swoją opinie na ten temat i pomóc powiedzieć  co to za firma bo się sprzeczam z kumplem?? 

Z góry dzięki za pomoc 

 

Edytowane przez czakrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? Najprawdopodobniej jest to firma tanich produktów niskiej jakości z siedzibą w Pl. Nigdzie nie ma nawet wzmianki o Japoni. Nawet własnej strony internetowej nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czakrol napisał:

Hej wszystkim . Burzliwa rozmowa z moim kolegą zmusiła mnie do założenia tego postu . Muszę wymienić cewkę zapłonową w kobity aucie i  znajomy twierdzi , że marka NTY jest marką z kraju kwitnącej wiśni ... Na poparcie swojej ( swoją drogą bardzo jak dla mnie śmiesznej ) teorii spiskowej pokazuje mi jakieś aukcje z allegro na których piszą " japońska firma NTY " . Możecie wyrazić swoją opinie na ten temat i pomóc mi wygrać z nim zakład o pochodzenie NTY  i powiedzieć  co to za firma?? 

Z góry dzięki za pomoc 

PS. po wszystkim wypije Wasze zdrowie z wygranej butelki dobrej substancji :)

Pomyliło mu się z firmą NTN(NGK). NTY to dosyć słaby chińczyk:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska firma

WWW.SILUX.HR

NTY je poljski brend. U našoj trgovini možete odabrati između njihovih proizvoda u odjeljku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTY to produkt z Chin, sprzedajemy tego sporo ze względu na cenę.

Niestety jakość słaba i mamy sporo reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam NTY polecam. Sporo tego montujemy do aut klientów. Zdarzają się jakieś reklamacje, ale zazwyczaj są bardzo szybko rozpatrywane. Prawda jest taka, że kupisz Kamokę i będziesz miał to samo. Tyle samo reklamacji, tyle samo zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to się zarejestrowales? Nty gówno jakich mało ale widać dalej potrzebuje nędznego marketingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mareczko90 napisał(a):

Ja tam NTY polecam. Sporo tego montujemy do aut klientów. Zdarzają się jakieś reklamacje, ale zazwyczaj są bardzo szybko rozpatrywane. Prawda jest taka, że kupisz Kamokę i będziesz miał to samo. Tyle samo reklamacji, tyle samo zadowolonych klientów.

Jedno i drugie to najniższa półka więc nic dziwnego, że są reklamacje ,dobry warsztat nawet nie poleci takich części,sam się skusiłem na końcówki drążków do fabi ,po ok 1tyś km zaczęły stukać,nie polecam ,szkoda czasu i kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasami trzeba coś od nich kupić, np podporę wału napędowego, bo żadna inna firma nie produkuje ? można wymienić w niej od razu łożysko na Ori, ale sami stosują już łożyska NTN, które są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak szybko rozpadnie się ta guma w podporze o ile nie będzie za miękka od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, przem8 napisał(a):

I tylko po to się zarejestrowales? Nty gówno jakich mało ale widać dalej potrzebuje nędznego marketingu. 

Zarejestrowałem się bo posiadam między innymi Audi A4, S3 i golfa V. 

Rzadko NTY montuję, ale jak montuję to na razie odpukać wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przem8 napisał(a):

Daj znać jak szybko rozpadnie się ta guma w podporze o ile nie będzie za miękka od początku. 

A masz jakieś inne alternatywy? Jak szukałem to nie widziałem innej firmy poza tą właśnie. Guma wydaje się być ok. i będzie na pewno lepsza, jak całkowicie rozerwana ori, którą miałem :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...