Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie kupić ori poduszki silnika


DominikAud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie gdzie kupić nowe oryginalne poza aso i allegro poduszki silnika bo na allegro aktualnie prawej brak a może sa jakieś stronki z ori poduchami jak z aso 

Edytowane przez DominikAud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorpol Wrocław - wpisz w google-ale cena trochę zabija

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DominikAud napisał:

Witam jak w temacie gdzie kupić nowe oryginalne poza aso i allegro poduszki silnika bo na allegro aktualnie prawej brak a może sa jakieś stronki z ori poduchami jak z aso 

www.getem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak to u was wyglądało? Nie ma opisu ani nic poza tym co tutaj widac, brać i się nie bać?

Screenshot_20210213-163018_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DominikAud napisał:

Czy tak to u was wyglądało? Nie ma opisu ani nic poza tym co tutaj widac, brać i się nie bać?

Screenshot_20210213-163018_Chrome.jpg

To chyba getem.pl? Ja u nich kupowałem kilka razy i było ok. Poduszki akurat kupowałem w ASO i po zniżkach dostałem te same co u Ciebie za 952 zł za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Getem, tez zadzwonię do aso i zobacze jaka cena. Jak ubiegałeś się o jakiś rabat ?? 

Z ciekawostki powiem ze pytałem sie na allegro aso audi o poduszkę prawa to powiedzieli ze sprzedały sie wszystkie i wycofali je juz z produkcji wiec chyba musze sie spieszyć, a lewe są dostępne na kilku aukcjach ,problem jest z prawą jest kilka stron i tam już są nie dostępne a lewe jak najbardziej. POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DominikAud napisał:

Tak Getem, tez zadzwonię do aso i zobacze jaka cena. Jak ubiegałeś się o jakiś rabat ?? 

Z ciekawostki powiem ze pytałem sie na allegro aso audi o poduszkę prawa to powiedzieli ze sprzedały sie wszystkie i wycofali je juz z produkcji wiec chyba musze sie spieszyć, a lewe są dostępne na kilku aukcjach ,problem jest z prawą jest kilka stron i tam już są nie dostępne a lewe jak najbardziej. POZDRAWIAM 

Poproś o rabat może Ci dadzą. Kupuję części w jednym z ASO tylko do moich prywatnych aut i dostałem na stałe 15% (z racji tego że już mnie tam znają i jestem Ich klientem od około 15 lat), czasem dają więcej jak mogą, jednak minimum 15% jest zawsze ... . Na poduszki akurat dostałem około 20%.

Edytowane przez pelonek1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...