Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Błąd P0101. Auto nie ma mocy. Nie równo chodzi na wolnych i wyższych obrotach.


gracz123ja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolegów forumowiczów.

Wczoraj auto zaczęło mi fiksować a konkretnie problem zaczął się na światłach przy ruszaniu zgasło a po chwili nie miało siły przyśpieszać, po dojechaniu do domu podłączyłem interfejs elm327 odzczytał błąd P0101. Czyli błąd przepływanego powietrza. Przepływomierz tak nagle by się uszkodził? Wszystkie węże opaski obejrzałem nigdzie lewego powietrza raczej nie łapie. 

Jak przełożę sprawny przepływomierz od innej audi a nie usunę błędu i w ecu będzie ten błąd widoczny to na innym przepływomierzu mimo widocznego błędu będzie pracował jak powinien?

Co może być jeszcze przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gracz123ja napisał:

Jak przełożę sprawny przepływomierz od innej audi a nie usunę błędu i w ecu będzie ten błąd widoczny to na innym przepływomierzu mimo widocznego błędu będzie pracował jak powinien?

tak, błąd to tylko błąd, jak się usterkę usunie to auto będzie jechać normalnie tyle że błąd pozostanie.

A przyczyną może być równie dobrze okablowanie do niej lub nawet zatkana odma.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę odmę ale myślę że to nie będzie przyczyną, bo dosyć nie dawno wymieniałem przewód od odmy bo pękł i z odmą było wszystko w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...