Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nadmierne zuzycie opon


Kali 4444

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Langista napisał:

Jeżeli ciągle traktowałeś auto jak wół roboczy i woziłeś ładunek 500 kg to tak. Ja mam 235/45/17 i ciągle jeżdżę na 2,1-2,2 bara. Dopompowuję dopiero jak wiem, że będę przewoził więcej, jak 100kg na dłuższy dystans jak 100km i nie mam problemów z bieżnikiem.

 

Nie są to opony po bieżnikowaniu?

Nie te opony były zakupione na oponeo jakieś najtańsze chińczyki.Zazwyczaj jeżdżę sam do pracy w tygodniu,tylko w weekendy od czasu do czasu razem z żoną i dziećmi więc większych ładunków nie było,no ale widac ze było chyba za mało powietrza jesli tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Langista napisał:

Ja mam 235/45/17 i ciągle jeżdżę na 2,1-2,2 bara.

Aż zajrzę jutro na swoją wlepkę bo coś mi tu mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fido napisał:

Aż zajrzę jutro na swoją wlepkę bo coś mi tu mało.

Na wlepie jest 2,3 dla 3 osób i małego bagażu a 2,8 dla pełnego auta. Jeżdżę tylko sam bez bagażu i ciśnienie między 2,1 a 2,2 nie zużywa opon w zły sposób, chętnie zmierzę w weekend suwmiarką moje opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Na wlepie jest 2,3 dla 3 osób i małego bagażu a 2,8 dla pełnego auta. Jeżdżę tylko sam bez bagażu i ciśnienie między 2,1 a 2,2 nie zużywa opon w zły sposób, chętnie zmierzę w weekend suwmiarką moje opony ?

Heh nie musisz juz, no trudno zużyły sie moze dlatego ze to jakiś chinski badziew.Tak jak pisałem w poprzednim poscie  nie ma co rozpaczać i tak mialem je za darmo bliżej zimy kupię jakieś lepsze.Jaki rozmiar polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...