Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najkrótsza skrzynia pod 1.8 ADR


brodziaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Poszukuje informacji o tym która skrzynia będzie miała najkrótsze możliwe przełożenia i podejdzie po 1.8 ADR dzwonem i pod sprzęgło. Ewentualnie jeśli będzie potrzeba zmiany sprzęgła ub dorobienia flanszy to dla mnie nie problem. 

Z tego co po krotce wyczytałem, chyba skrzynia z 2.8 ma krótsze przełożenia, ale czy najkrótsze możliwe? Jak w tym temacie wypadają skrzynie z diesla? 

 

Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia z 2.8 ma raczej najdłuższe przełożenia z PB. Moja w starym ADR była bardzo krótka. Po co chcesz jeszcze skracać te przełożenia?

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 11:07, Randor napisał:

Skrzynia z 2.8 ma raczej najdłuższe przełożenia z PB. Moja w starym ADR była bardzo krótka. Po co chcesz jeszcze skracać te przełożenia?

Buduje auto na tor/kjs. Budowa zaklatkowana, silnik ogarnięty ale chce to spiąć z krótka skrzynia. Z 2.5 tdi będzie krótsza? Ew. Co najkrótsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkrótsza będzie raczej od 1.6 benzyna, ale różnica kosmetyczna w stosunku do 1.8. Od diesla nawet nie patrz, bo każda z założenia będzie dłuższa, wiadomo dlaczego.

Może coś zauważalnie krótszego by się znalazło od Audi 80. Taka skrzynia powinna podejść bez większego bólu, może coś z półosiami i łapami, ale do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...