Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UTR Audi montaż


jaro_alfa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po dwóch latach przerwy. Czy ktoś z kolegów montował oryginalny zestaw wideorejestratorów UTR ? Zastanawia mnie podpięcie wiązki do tablicy bezpieczników. W instrukcji niby jest napisane,  ale czy ktoś mógłby mnie utwierdzić w przekonaniu, że dobrze to rozumiem ? A może ma ktoś polską wersję instrukcji? 

... zamontowany.

Edytowane przez jaro_alfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat montażu AUDI UTR

posiadam audi a4b9 2,0 tdi sedan z 2017 r

zakupiłem AUDI utr przód i tył z orginalnymi przewodami i nie mogesobie poradzic z podłączeniem przewodów do bezpieczników 

może  mi ktoś pomóc i wyjaśnic jak to zrobic /?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robil napisał:

Podpinam sie pod temat montażu AUDI UTR

posiadam audi a4b9 2,0 tdi sedan z 2017 r

zakupiłem AUDI utr przód i tył z orginalnymi przewodami i nie mogesobie poradzic z podłączeniem przewodów do bezpieczników 

może  mi ktoś pomóc i wyjaśnic jak to zrobic /?

daj mail, cos tam mam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie instrukcję. Po stacyjce podepnij tak, jak napisane w niej, a stały możesz podpiąć do wolnego z boku deski od kierowcy, żeby już w dół nie ciągnąć, bo tam jest ciasno .

Edytowane przez jaro_alfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat montażu AUDI UTR

posiadam audi a4b9 2,0 tdi sedan z 2017 r

zakupiłem AUDI utr przód i tył z orginalnymi przewodami i nie mogesobie poradzic z podłączeniem przewodów do bezpieczników 

może  mi ktoś pomóc i wyjaśnic jak to zrobic /?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚC DEV 

JESTEM TUTAJ NOWY I NIE BARDZO WIEM JAK ODPISUJE SIĘ NA WIADOMOŚC DO KONKRETNEJ OSOBY DLATEGO PISZĘ TUTAJ

MÓJ ADRES EMAIL TO [email protected]

PRZEWODY JUŻ POCIĄGNĄŁEM POD PODSUFITÓWKĄ I POD SŁUPKAMI WIĘC CZEKAJĄ TYLKO DO PODŁĄCZENIA W SKRZYNKĘ Z BEZPIECZNIKAMI.  

KUPIŁEM TEŻ PRZEJSCIÓWKI DO BEZPIECZNIKÓW TYLKO NIE MAM POJĘCIA POD KTÓRY PODPIĄC ZIELONY A POD KTÓRY CZERWONY PRZEWÓD OD KAMEREK.

 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

20210627_205405.jpg

20210628_144004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 15:45, robil napisał:

CZEŚC DEV 

JESTEM TUTAJ NOWY I NIE BARDZO WIEM JAK ODPISUJE SIĘ NA WIADOMOŚC DO KONKRETNEJ OSOBY DLATEGO PISZĘ TUTAJ

MÓJ ADRES EMAIL TO [email protected]

PRZEWODY JUŻ POCIĄGNĄŁEM POD PODSUFITÓWKĄ I POD SŁUPKAMI WIĘC CZEKAJĄ TYLKO DO PODŁĄCZENIA W SKRZYNKĘ Z BEZPIECZNIKAMI.  

KUPIŁEM TEŻ PRZEJSCIÓWKI DO BEZPIECZNIKÓW TYLKO NIE MAM POJĘCIA POD KTÓRY PODPIĄC ZIELONY A POD KTÓRY CZERWONY PRZEWÓD OD KAMEREK.

 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

20210627_205405.jpg

20210628_144004.jpg

info poszło na mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Siwusssss napisał:

Cześć Dev, masz może instrukcję montażu (PL) wideorejestratora do Audi A4 B9?

Może ktoś podesłać instrukcję na maila? [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jaro, a masz może jeszcze gdzieś zdjęcie bezpieczników, jak to dokładnie podłączyć, bo za Chiny nie wiem gdzie te kable wczepić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, rozumiem, że jeżeli posiadam kamerę w przedniej szybie (side assist, odczytywanie znaków itd) oraz lampy Full Led (ze wspomaganiem świateł drogowych) to wycinam szkic QK1+8G1, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Siwusssss napisał:

Dzięki Jaro, a masz może jeszcze gdzieś zdjęcie bezpieczników, jak to dokładnie podłączyć, bo za Chiny nie wiem gdzie te kable wczepić ?

Podpięcie,  to prosta sprawa. W zasadzie to nie musisz wpinać dokładnie w te same bezpieczniki,  jak w instrukcji (wybierz inne wolne, ale żeby miały ten sam amperaż). Jeden kabel zasilający wpinasz do bezpiecznika, na którym pojawią się napięcie po stacyjce, drugi do bezpiecznika ze stałym napięciem i trzeci masa. Sprawdź sobie miernikiem lub kontrolką. Ponieważ trudno się dostać do bezpieczników pod nogą, to jeden kabel podpiąłem do skrzynki bocznej konsoli. Masę,  to gdzie tam Ci wygodnie.  Sprawdź tylko w instrukcji które kable- (zielony, czerwony - plus i czarny- masa) bo nie pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Siwusssss napisał:

I jeszcze jedno, rozumiem, że jeżeli posiadam kamerę w przedniej szybie (side assist, odczytywanie znaków itd) oraz lampy Full Led (ze wspomaganiem świateł drogowych) to wycinam szkic QK1+8G1, tak?

W instrukcji masz dwa szablony- jeden z kamerą,  drugi bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć znacie kogoś kto mógłby podłączyć mi wideorejestrator UTR do instalacji? Najlepiej z województwa łódzkiego. Kable już są poprowadzone, wiec zostało samo podłączenie do kostek, mam instrukcje ale boje się ze coś urwę. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tam Siwusssss, podpiąłeś kamerki ?

Ja mam takie pytanko, bo u mnie nagrywa, jak się podepnę przez wifi do utra, to są filmy, ale brak jest z tylnej kamery. Podgląd na żywo jest z obu kamer, a nagrywa tylko przednia. W ustawieniach jest ok.

Ktoś ma pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję osoby z zachodniopomorskiego która zamontuje mi utr2,0 w samochodzie  audi a4  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...