Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 1.8t kolizja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś miałem rano kolizję uderzył we mnie samochód na parkingu sprawca był papiery spisane moje pytanie brzmi ile mnie wyniesie naprawa i ile mogę dostać od ubezpieczyciela?? Dodam fotki  uszkodzenia blotnik drzwi i lusterko drzwi ledwo się otwierają 

20210308_113034.jpg

20210308_113016.jpg

20210308_113328.jpg

20210308_113003.jpg

Edytowane przez Marcinlbn24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad pól roku temu miałem podobnie, uszkodzone (listwy drzwiowe) drzwi 2x, błotnik, obudowa lusterka pęknięta. Lakierowanie, wymiana 2 listw drzwiowych, obudowy lusterka itd. w Aso kosztowało Pzu ponad 7k PLN. Pzu oferowało mi około 1,6k PLN.

Felga nie uszkodzona? U Cb może być nawet słupek wgięty, ale to może okazać się dopiero podczas konkretnych oględzin, lub naprawy.

 

edit. chyba jednak masz obtartą felgę, na tym ramieniu które jest pionowo na zdjęciach widać białą krawędź

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosze szkodę jutro zobaczymy jak mi wycenia jak mi źle wycenia wstawić ja go aso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, zobacz co zaoferują, można pokusić się ewentualnie o odwołanie itd. Jak chcesz załatwić to dobrze i nie ciągać się z ubezpieczalnią to ubiegaj się o naprawę bezgotówkową i szukaj dobrego serwisu/blacharza, dostaniesz auto zastępcze na czas naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew możesz wziąć to co Ci dali, wysłać mi kosztorys a my chętnie odkupimy szkody komunikacyjne do 3lat wstecz z OC sprawcy. Zapraszam na prv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...