Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sonda Lambda Błąd 17526 17522


Miskovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jak w temacie mam taki błąd i caky czas świeci Check, wiem że to sonda tylko nie wiem czy za katem czy ta koło kolektora i teraz pytanie jak mu zaradzić? Myślałem nad kupnem uzywki poczym udać się do tunera aby całkowicie wywalił z kompa kata i sondy tylko z tego co widziałem na olx są dwie wtyczki czarna i brązowa. Która jest która? ? 

Może macie jakiś numer tych sond bądź sposób jak pozbyć się tego błędu? Kasowanie w VCDS nic nie daje niestety. 

Autko to B6 2002r. Sedna oczywiście ALTek :)

 

PS. Drugi błąd to wiem że czujnik stopu ale chciałbym odrazu wszystko zrobić za jednym zamachem :)

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam 

IMG_20210221_114331.jpg

Edytowane przez Miskovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sonda i nie do końca sama sonda bo w błędzie masz info że to grzałka, która jest w sondzie.

Przy tych tym błędzie może być to zasilanie grzałki sondy lub zimne luty na zasilaniu grzałki w kompie.

Nie zawsze jest to grzałka a wręcz przeciwnie rzadko kiedy jest to uszkodzona grzałka .. Zazwyczaj są zimne luty gdzieś w kompie.

Zanim zaczniesz wymienić porządnie pomierz i zdiagnozuj grzałkę sondy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robero321 napisał:

Druga sonda i nie do końca sama sonda bo w błędzie masz info że to grzałka, która jest w sondzie.

Przy tych tym błędzie może być to zasilanie grzałki sondy lub zimne luty na zasilaniu grzałki w kompie.

Nie zawsze jest to grzałka a wręcz przeciwnie rzadko kiedy jest to uszkodzona grzałka .. Zazwyczaj są zimne luty gdzieś w kompie.

Zanim zaczniesz wymienić porządnie pomierz i zdiagnozuj grzałkę sondy..

Mógłbyś kolego tak mega łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na yotubie filmy jak to pomierzyć a  jak będziesz mieć z tym problem to jedź do mechanika, który ogarnięty jest w elektronice..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...