Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pas przedni


djtaso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie. Czy pas przedni do 1.8t Avant bedzie pasowal z !,9TDI lub z Cabrio? i drugie pytanie co sadzicie o zamiennikach z allegro? za 200 sa juz do kupienia. Lub czy jak cos mial by ktos na sprzedaz pas przedni do 1.8t najlepiej z okolic Jaworzno - Katowice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas przedni 1.9tdi i 1.8t pasują zamiennie,nie ma znaczenia sedan,avant inne nie podejdą ,zamienniki sobie odpuść ,bo są tragiczne jeśli chodzi o spasowanie ,od cabrio mało co pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cabrio nie podejdzie, a pas przedni miedzy doladowanymi jednostkami mozna stosowac zamiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DivaynEays napisał:

Z cabrio nie podejdzie, a pas przedni miedzy doladowanymi jednostkami mozna stosowac zamiennie.

Pasują tak jak napisałem wyżej,a wg ciebie z 2.5tdi pasuje ,a niepasuje, nie wprowadzaj w błąd,kiedyś przez niewiedzę 2x pas odsyłałem,pasy 1.9tdi i 1.8t są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój pas od 1.8T różni się od pasa 1.9tdi przy mocowaniu intercolera ( nie mam dodatkowej rurki). Czy ktoś kiedyś spotkał się z taką różnicą?

Edytowane przez user12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, user12 napisał:

Niestety mój pas od 1.8T różni się od pasa 1.9tdi przy mocowaniu intercolera ( nie mam dodatkowej rurki). Czy ktoś kiedyś spotkał się z taką różnicą?

W pasie nie ma rurek,to oddzielny element,pasy 1.8 i 1.9 mają w tym miejscu wytłoczenie na tą rurę ,a inne nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, greg2505 napisał:

W pasie nie ma rurek,to oddzielny element,pasy 1.8 i 1.9 mają w tym miejscu wytłoczenie na tą rurę ,a inne nie 

Ok. Może źle się wyraziłem. Chce przełożyć uzbrojony pas+ chłodnice +wentylator + rura intercolera. (to co na foto) 

2021-04-12_14h41_23.jpg

Edytowane przez user12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego zbiornika chyba nie ma w 1.8t i wystarczy zaślepić tą rurkę ,niżej masz rurę od 1.8t bez króćca na zbiornik 

image.png

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...