Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B6 temperatura rośnie do 90 stopni i spada


Arsanit

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, greg2505 napisał:

Ja tak kupiłem ori czujnik w sklepie motoryzacyjnym za 35zł,miał logo itp,problem w tym że był o 1mm większy i nieszło go wcisnąć,kupiłem drugi w aso ,po rozmowie w aso gość powiedział że nie wie skąd oni biorą ori części w takich cenach ,skoro w aso bez marży kosztują 90zł,ja zapłaciłem 120zł i pasował bez problemu,tak samo z termostatami, w sklepie niby ori po 40zł (większość nie działa),aso ok 100zł, niektóre rzeczy poprostu trzeba brać w aso

Mój termostat za 40 zł kupiłem i niby dobrze wszedł na miejsce i  był ułozony tak jak powinien

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arsanit napisał:

Mój termostat za 40 zł kupiłem i niby dobrze wszedł na miejsce i  był ułozony tak jak powinien

 

U @Michałwr zapakowaliśmy MAHLE i jest git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedł na miejsce, tylko pytanie czy otwiera się pry tych samych temperaturach co powinien? początek otwarcia chyba na 87*C i pełne otwarcie na 102*C i chyba skok 8mm jak dobrze pamiętam powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R4xx napisał:

U @Michałwr zapakowaliśmy MAHLE i jest git. 

Termostat układu chłodzenia MAHLE ORIGINAL TX 30 87D - Sklep iParts.pl

@R4xx Taki może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arsanit napisał:

MAHLE TX 15 87D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2021 o 13:12, greg2505 napisał:

Ja tak kupiłem ori czujnik w sklepie motoryzacyjnym za 35zł,miał logo itp,problem w tym że był o 1mm większy i nieszło go wcisnąć,kupiłem drugi w aso ,po rozmowie w aso gość powiedział że nie wie skąd oni biorą ori części w takich cenach ,skoro w aso bez marży kosztują 90zł,ja zapłaciłem 120zł i pasował bez problemu,tak samo z termostatami, w sklepie niby ori po 40zł (większość nie działa),aso ok 100zł, niektóre rzeczy poprostu trzeba brać w aso

Te tanie czujniki i termostaty sygnowane logo Audi/VW bez problemu kupisz w hurcie na alibaba.com za grosze. Z oryginałem poza logo to nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Kupiłem w ASO termostat za 209zł ( nie wiem czy to scam) ale teraz jest idealnie na 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...