Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 felgi od rs4 19


MlodyB7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie koledzy czy mogę do swojej a4 b7 3.0 tdi quatrro założyć felgi 19 od rs4? Chodzi mi o quatrro czy nie będzie się psuło ,zawieszenie i najważniejsze rzeczy wiążące się z założeniem 19. Dzięki za każdą radę z góry. 

Ps. może ktoś takie felgi z forumowiczów sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone 19'' i eibach -30mm - komfort na dziurach wiadomo, jest gorszy ale po autostradach autko trzyma się drogi jak przyklejone. Amorki sprawdzane po 4 latach i nic się nie dzieję, jedynie wielowahacz się posypał przy 200 tys KM. Felgi przez ten okres były już raz prostowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Fido napisał:

A jakie masz zawieszenie ???

od s-line nie ma mnie w Polsce narazie nie mam jak sprawdzić dokładnie 

 

27 minut temu, shogu napisał:

Mam założone 19'' i eibach -30mm - komfort na dziurach wiadomo, jest gorszy ale po autostradach autko trzyma się drogi jak przyklejone. Amorki sprawdzane po 4 latach i nic się nie dzieję, jedynie wielowahacz się posypał przy 200 tys KM. Felgi przez ten okres były już raz prostowane.

sam się zastanawiałem czy nie zrobić eibacha cały zestaw ale jeszcze się waham bo zanim za to sie zabiorę chciałbym ja doprowadzić do stanu w którym wsiadam w samochód i wiem,że zawiezie mnie na Chorwacje i spowrotem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...